Фарба для Даху

Фарби для дахів можна розділити на дві групи:

243 руб.

Цікроль - грунт-емаль для металевих і оцинкованих дахів, грунт-емаль по оцинкування.

Грунт-емаль для дахів має відмінні характеристики по водостійкості і атмосферостойкости. Має високу покривістістю і світлостійкістю.

Шикра - фарба для шиферу і черепиціЦікроль забезпечує тривалий захист металевої поверхні від атмосферних впливів, вологості, сонця, дощу, солоного повітря і т.п. Грунт-емаль по оцинкування значно подовжує термін служби оцинкованих дахів і надає їм привабливого вигляду.

Вибір кольору: Палітра RAL, Московська палітра

223 руб.

Шикра - фарба для дахів, покрівельна фарба для шиферу і черепиці.

Фарба являє собою атмосферостойкую акрилову фарбу в органічних розчинниках.

Шикра-Грунт - акрилова грунтовка для шиферуФарба по шиферу шикра застосовується для захисту і фарбування старих і нових дахів на основі мінеральних матеріалів: шиферу, цементно-піщаної черепиці, бетону, гліноцементних і цементно-стружкових плит (ЦСП), руберойду, цегли.

Покрівельна акрилова фарба володіє високою покривістістю і світлостійкістю, запобігає появі моху, водоростей і лишайника.

Покрівельна фарба шикра зручна в роботі, володіє водовідштовхувальними властивостями і має відмінне зчеплення з поверхнею, що фарбується.

193 руб.

Шикра-Грунт - акрилова грунтовка для шиферу і черепиці.

Акриловий грунт застосовується для захисної обробки старих і нових дахів на основі мінеральних матеріалів: шиферу, цементно-піщаної черепиці, бетону, гліноцементних і цементно-стружкових плит, руберойду, цегли.

Акрилова грунтовка шикра-Грунт володіє водовідштовхувальними властивостями і має відмінне зчеплення з поверхнею, що фарбується. Істотно збільшує атмосферостійкість, водостійкість і термін служби поверхонь.

Плівка для Даху

Картинки Дахів

Утеплення Даху