Картинки Дахів

Проблеми в житловому будинку в місті Курган після капітального ремонту.  Курган., Капітальний ремонт, ремонт, обвалився стелюШматок штукатурки обрушився в февралеФото: Ігор Меркулов ©

На дах, що протікає після капремонту поскаржилися мешканці будинку по вул. Леніна, 20 в Кургані. Директор регіонального фонду капремонту Віктор Денисов розповів «», що це не поодинокий випадок.

На вигляд дах виглядає надійною

Фото: Ігор Меркулов ©

Жителі верхнього поверху будинку по вул. Леніна скаржаться, що стеля мокне більше тижня, їм довелося за свої гроші демонтувати натяжна стеля, тому що на нього обрушився шматок штукатурки. Головний інженер керуючої компанії «Схід-Центр» Володимир Охохонін підтвердив, що проблема в будинку існує. «Буквально завтра буде готова незалежна експертиза», - зазначив він. За словами головного інженера, роботи проводило Курганне підприємство ТОВ «Аруна».

Однак керівник фонду капремонту Віктор Денисов заявив, що «Схід-Центр» лукавить в даному питанні. «Керуючої компанії не потрібно забувати свої обов'язки по очищенню дахів. Там утворилася ожеледь, яка заважала стоку води », - пояснив він.

Самі мешканці будинку звинувачують в обваленнях, які відбуваються не вперше, ветхість будинки і необережність будівельників. Мешканці однієї з квартир розповіли, що величезний пласт штукатурки впав зі стелі під час капремонту в вересні 2016 року. «Мені чоловік сказав йти, тому що в сусідньому під'їзді взагалі провалилася людина», - розповіла Ганна. Вона додала, що весь час, поки йшли ремонтні роботи, вони боялися залишатися в квартирі.

На думку мешканців будинку по вул. Леніна, 20, ремонт виконаний неякісно - на горищі немає ізоляції, не були відремонтовані перекриття. У багатьох квартирах продовжує мокнути стелю.

Зсередини картинка не така красива

Володимир Охохонін зауважив, що виникає багато питань по недавно відремонтованим домівках. У тому числі - і по протікає покрівлі. Віктор Денисов не заперечував, що є випадки, коли роботи по ремонту покрівлі були виконані неякісно. З ходу він не зміг назвати точну кількість. «У більшості випадків підрядники недоробки усувають, проблеми виникають найчастіше з іногородніми підприємствами. Ми пишемо претензії і звертаємося до суду », - розповів керівник фонду капремонту.

Фарба для Даху

Всі Види Дахів

Картинки Крыш