Всі Види Дахів

Дах - це складна конструкція, при зведенні якої необхідно враховувати дуже багато чинників, таких як ізоляція, захист від вологи, вентиляція, установка жолобів для збору дощових вод, а найголовніше - доведеться вибрати тип даху, який найбільш оптимально підходить до вашого будинку.

Основні види дахів: односхилий і двухскатная, яка може бути мансардного. Якщо ви вирішите зробити дах своїми руками, тоді багато корисної та цікавої інформації про монтаж даху, про те, що таке ферма, дах якої конфігурації вам підходить, зможете знайти на сайті КРИШІКРОВЛІ.RU. Ви дізнаєтеся, який матеріал для покрівлі краще вибрати, як зробити дах з фронтонами, про способи обробки і про те, як легко провести ремонт вже існуючої даху, які для цього будуть потрібні інструменти і матеріали.

Всі види дахів відрізняються конструкцією і конфігурацією, але який би вид ви не вибрали, головне призначення покрівлі - це не тільки надійний захист будинку від атмосферних опадів, сонця і вітру, а й зовнішній вигляд. Її можна порівняти з капелюхом, вона підкреслює індивідуальність, служить прикрасою будинку, будучи вінцем архітектурної споруди.

Якого б вигляду не була дах, вона складатиметься з кроквяних ферм, обрешітки і покрівлі. Односхилі даху найчастіше зводять на гаражах, навісах і господарських будівлях. Такий дах практично плоска, має незначний нахил за рахунок стін різної висоти.

Подвійні і мансардні дахи - це більш складні конструкції, ними криють житлові будинки та заміські дачі. Покрівельним матеріалом для такого даху може бути будь-який матеріал.

двосхилий дахФерма - це міцна конструкція, монтаж якої проводиться таким чином, що навантаження з покрівлі переноситься на стіни будинку. При будівництві будинків найчастіше використовують кроквяні ферми з дерева, щоб значно спростити процес будівництва, можна купити готову кроквяну ферму. Для з'єднання крокв використовують спеціальні зубчасті пластини, виготовлені з нержавіючої або оцинкованої сталі: вони надійно скріплюють деталі, і ви легко можете робити монтаж покрівлі будь-якої складності, навіть з великими прольотами.

З покрівельних матеріалів самим надійними і довговічними вважаються шифер і черепиця. Але зараз з'явилося багато нових покрівельних матеріалів, які, крім надійності, володіють ще і красивим естетичним зовнішнім виглядом, прості в монтажі, випускаються в широкій колірній гамі, що дозволяє зробити ваш будинок красивим, неповторним і захищеним.

односхилий дах односхилий дах

Все Виды Крыш

Схема Даху

Всі Види Покрівлі

Картинки Дахів