Плівка для Даху

Гідроізоляційна плівка для покрівлі - забезпечує захист від вологи утеплювача, внутрішнього облицювання горищного або мансардного приміщення будинку, дерев'яної кроквяної системи.

У даній статті ви дізнаєтеся, навіщо потрібна гідроізоляційна плівка, які види гідроізоляційних плівок підійдуть для тієї чи іншої конструкції даху, як самостійно вибрати і змонтувати гидробарьер.

Для чого потрібна гідроізоляційна плівка

Дощ і сніг, підвищена вологість повітря і вітер - негативні кліматичні чинники, поступово руйнують покриття і каркас даху. Атмосферна волога здатна проникати в товщу покрівельного пирога через стики покрівельних модулів і кріпильні отвори. Намокання теплоізоляції під дахом значно погіршує теплозбереження будівлі, а потрапляння вологи на несучі конструкції покрівлі може викликати їх гниття і обвалення настилу.

Сирість, грибок, цвіль, неприємний запах усередині будинку - неминучі наслідки проникнення води під обшивку стелі. Щоб уникнути всіх цих проявів в пиріг даху обов'язково закладають гідроізоляційну плівку. Вона виконує функцію бар'єру і перешкоджає попаданню вологи всередину будинку.

дифузійна мембрана

Ці «дихаючі» плівки з перфорацією мають високу адсорбційну здатність і достатньою паропроникністю. Завдяки мікропорами плівка активно вбирає вологу, яка потім випаровується завдяки повітряним масам, що циркулює в підпокрівельному просторі.

Детальніше.

Супердифузійна мембрана

Гідроізоляційні плівки цього типу включають від 2 до 4 шарів поліпропіленового волокна, завдяки чому гидробарьер характеризуються високою міцністю і еластичністю. Зовнішній шар гідроізоляції має вологовідштовхувальними властивостями, внутрішній - добре пропускає пар і дозволяє поверхні стелі будинку «дихати». Установку супердіффузной плівки можна здійснювати без вентзазоре і контробрешетування - за рахунок такої спрощеної схеми монтажу досягається відчутна економія при зведенні даху.

Детальніше.

Фарба для Даху

Картинки Дахів

Виготовлення Даху

Схема Даху

Утеплення Даху