Види Дахів Приватних Будинків

Стаття Фото Відео

Зміст [сховати]

Що ж це за будинок без даху? Самого основного елемента надійності, міцності, теплоізоляції і просто стильного привабливого зовнішнього вигляду.

Сучасні архітектори і будівельники винайшли величезну кількість різноманітних дахів приватних будинків, в залежності від місця розташування житла, обсягів будівництва, загального дизайну будівлі і багато чого іншого.

Основні види поширених макетів дахів кожного будинку

Сьогодні можна сміливо сказати, що користуються найбільшим попитом 2 види дахів:

  • плоска;
  • Скатний.

односхилий дахРізниця між ними елементарна, що залежить від кута нахилу поверхні. При ухилі понад 10 градусів мова йде про скатних площинах, які в свою чергу також мають підвиди за кількістю скатів і призначенням.

Основні види скатних дахів

Односхилі поверхні даху використовуються більше в нежитлових приміщеннях, при облаштуванні господарських будівель, складських приміщень та магазинів, гаражів і т.д. При будівництві такого будинку, слід враховувати структуру такого даху, що має на увазі опору покрівельного матеріалу на основні балки будівлі, а стіни при цьому є рівними напрямними. Ось Вам приклад такої споруди.

Двосхилі дахи найбільш затребувані в приватному будівництві. Модель складається з двох рівних ухилів, які спираються на несучі стіни однакової висоти. Найчастіше такі дахи нагадують фігуру трикутник, вони багато років використовуються в будівництві і заслуговують гідного уваги і поваги.

Коли поверхня даху налічує кілька трикутних скатів, тоді можна говорити про вальмовую структуру. Вона має складну кроквяну систему, її проектування найчастіше довіряють професіоналам. Такі дахи стійкіші до сильного вітру і протікання під час сильних опадів.

Конструкція має 4 ската, за зовнішнім виглядом нагадує трапецію, а кутові форми представляють собою невеликі трикутники і називаються вальмами.

Під час природних катаклізмів така поверхня часто залишається чистою і неушкодженою, сміття і пил швидко здувається з її схилів.

Один з видів дахів для приватних будинків - це шатрові, призначені для квадратних і багатокутних будівель. Всі схили представляють собою рівні трикутники, які сходяться в одній точці.

двосхилі дахи вальмовая структура даху шатрові дахи полувальмовая дах

Нова Мода на Дахи Будинків

Види дахів приватних будинків

Як Правильно Зробити Дах Будинку

Будівництво Дахи Будинки

Утеплення Дахів Будинків