Покрівля для Будинків

(Оновлено:

111612

МОСКВА 23 лютого - РІА Новини. Часткове обвалення покрівлі двоповерхового житлового будинку сталося в Томську, постраждалих немає, розселення мешканців будинку не потрібно, повідомляється на сайті ГУ МНС по Томської області.

За даними відомства, інцидент стався в двоповерховому двенадцатіквартірном цегляному житловому будинку по вулиці Сибірської в Томську, сталося часткове обвалення кроквяної частини покрівлі.

"По прибуттю було встановлено, що площа обвалення склала 20 квадратних метрів. У результаті події ніхто не постраждав. Перекриття в квартирах не пошкоджені. Розселення мешканців будинку не потрібно. Для розчищення покрівлі від снігу та подальшого її відновлення залучено працівників керуючої компанії", - йдеться в повідомленні.

На місце події залучалися 42 людини і 15 одиниць техніки, додали в МНС.

Це не перший подібний випадок в Томську за зиму. Так, в кінці січня в багатоквартирному житловому будинку в місті, не витримавши ваги снігу, обрушилося 60 квадратних метрів покрівлі. В результаті події тоді теж ніхто не постраждав. Як з'ясувала прокуратура, причиною обвалення став неприбраний керуючою компанією сніг.

Дахи Будинків

Фото на Даху Будинку

Покрівля Своїми Руками