Покрівля для Будинків

(Оновлено:

111612

МОСКВА 23 лютого - РІА Новини. Часткове обвалення покрівлі двоповерхового житлового будинку сталося в Томську, постраждалих немає, розселення мешканців будинку не потрібно, повідомляється на сайті ГУ МНС по Томської області.

За даними відомства, інцидент стався в двоповерховому двенадцатіквартірном цегляному житловому будинку по вулиці Сибірської в Томську, сталося часткове обвалення кроквяної частини покрівлі.

"По прибуттю було встановлено, що площа обвалення склала 20 квадратних метрів. У результаті події ніхто не постраждав. Перекриття в квартирах не пошкоджені. Розселення мешканців будинку не потрібно. Для розчищення покрівлі від снігу та подальшого її відновлення залучено працівників керуючої компанії", - йдеться в повідомленні.

На місце події залучалися 42 людини і 15 одиниць техніки, додали в МНС.

Це не перший подібний випадок в Томську за зиму. Так, в кінці січня в багатоквартирному житловому будинку в місті, не витримавши ваги снігу, обрушилося 60 квадратних метрів покрівлі. В результаті події тоді теж ніхто не постраждав. Як з'ясувала прокуратура, причиною обвалення став неприбраний керуючою компанією сніг.

Металева Покрівля для будинка

Нова Мода на Дахи Будинків

Дахи Будинків

Фото на Даху Будинку

Покрівля Своїми Руками