Фото на Даху Будинку

Дах житлового будинку впала під вагою снігу (фото)Жителі вул. Богдана Хмельницького в Новосибірську повідомили про звалилася під вагою снігу даху житлового будинку.

Дах 2-поверхового будинку по вул. Богдана Хмельницького, 62 (ще одна адреса - вул. Театральна, 33) провалилася близько 30 хвилин назад, повідомила мешканка будинку навпроти постраждалої будівлі. За її словами, зараз на місце вже приїхали рятувальники.

«Йшли повз і побачили, що люди тільки почали скидати сніг. Половина даху впала. Жодного разу за всю зиму з цієї даху сніг не скидали в цьому році. Бурульки збивали, і все », - описала ситуацію дівчина. За її словами, на першому поверсі будинку продовжує працювати продуктовий магазин.

За інформацією муніципального порталу «Мій Новосибірськ», будинок знаходиться на балансі ТОВ КК «Регіон». В аварійній службі КК відмовилися прокоментувати подію. Раніше новосибірці поскаржилися на цю керуючу компанію Державної житлової інспекції НСО, відзначаючи неякісне прибирання дахів будинків від снігу та криги.

Фото на Крыше Дома

Дахи Будинків

Нова Мода на Дахи Будинків