Кроквяна система покрівлі

Пристрій кроквяної системиКроквяна система даху є скелет майбутньої покрівлі. Ця конструкція необхідна для створення міцної і стійкої основи, яка здатна справлятися з високими вітровими і механічними навантаженнями. Залежно від типу покрівлі, вашого бюджету і переваг є можливість вибрати підходящий варіант споруди.

Купівля та монтаж кроквяної системи - досить не тільки складний, але і трудомісткий процес. Саме тому рекомендується довірити роботу дослідної компанії. Ми займаємося покрівлею на професійному рівні, що гарантує високу якість обслуговування.

Елементи і різновиди кроквяної системи

Пристрій кроквяної системиБудь-скелет даху складається з ряду окремих конструктивних елементів. Кожен з них виконує певну функцію і надає конструкції максимальну стійкість. До деталей кроквяної системи відносяться:

  • Мауерлат. Розташовується на стіні будинку, служить для закріплення крокв і рівномірного розподілу навантаження;
  • Кроквяні ноги - елемент скелета, який формує геометрію даху;
  • Затягування також виконують роль фундаменту даху, розташовуючись на перегородках будівлі;
  • Прогони монтуються поперек кроквяних ніг, що створює міцну площину;
  • Стійки кріпляться вертикально на затягування для утримування об'ємної форми даху;
  • Лежень закладається паралельно мауерлату при великому поперечному перерізі будівлі;
  • Підкоси є розпірки, які надають конструкції стійкість і міцність;
  • Решетування служить основою для кріплення покрівельного матеріалу.

Залежно від геометричних параметрів існує безліч варіантів влаштування даху. Цей елемент будови може мати плоску і скатну форму. Скатна покрівля, в свою чергу, підрозділяється на види залежно від кількості граней. Найбільш популярним і недорогим варіантом є двосхилий дах . Вона відрізняється високою швидкістю монтажу, відмінними характеристиками міцності властивостями, а великий ухил покрівлі забезпечує швидкий стік атмосферних опадів.

Конструктив даху з найкращого площею для мансарди Конструктивні вузли системи з оптимальною площею для мансардного простору

Утеплювач для Покрівлі

Пароізоляція для Покрівлі

Профнастил для Покрівлі

Профлист для Покрівлі