Яка Покрівля Краще

На сьогоднішній день на ринку будівельних матеріалів представлений величезний вибір покрівельних покриттів. І кожен, хто збирається будувати будинок або планує замінити застаріле дахове покриття, стикається з нелегким вибором саме тієї покрівлі, яка зможе прикрасити будинок, і бути надійним захистом будови від негоди. Перші місця за популярністю серед покрівельних покриттів займають Металочерепиця і м'яка покрівля, рідше користуються попитом єврошифер, натуральна, цементно-піщана черепиця і фальцева покрівля. Спробуємо порівняти два найбільш популярних покрівельних покриття - металочерепицю та м'яку покрівлю. У кожного виду цих покрівель є противники і прихильники, які на підсвідомому рівні не сприймають той чи інший вид покрівлі. Так спробуємо розібратися і зважити всі переваги і недоліки цих двох конкуруючих покрівельних покриттів.

1. Термін служби. єврошиферГоворячи про термін служби, і металочерепиці і гнучкої черепиці виробники заявляють приблизно однаково - 50 років на той і на інший матеріал. Гарантійні терміни заявляються скромніші, на металочерепицю в основному 10-15 років, на м'яку покрівлю трохи більше 10-30 років, є м'яка покрівля і з довічною гарантією, але ціна у неї відповідна.

2. Монтаж. Монтаж металочерепиці більш простий і швидкий і відповідно більш дешевий, але якщо робити покрівлю самостійно без будь-чию допомогу м'яку покрівлю на наш погляд простіше встановити, часу звичайно це займе значно більше. М'яка покрівля легко відміряється, ріжеться, а забивати цвяхи молотком, мабуть, вміє кожен. Керамічна черепицяЄдина складність - це затягувати гонт м'якої черепиці на дах . Адже упаковка м'якої покрівлі площею 3кв.м. важить близько 30 кг. Виходить на середнього розміру дах вам доведеться переносити порядку 2000кг. профільовані листиМеталлчерепіца ж важить в 2-3 рази легше. Але з нею оперувати важче, особливо з листами великого розміру, велика ймовірність пошкодження полімерного покриття. Листи металочерепиці великих розмірів можна покласти тільки маючи кілька помічників. Якщо ж використовувати працю найманих працівників, то монтаж металочерепиці безумовно більш виграшний варіант, набагато швидше і виходить дешевше приблизно в 2-3 рази.

М'яка покрівля Фальцева покрівля

Краска для Крыши

Какая Кровля Лучше

Мансардні Дахи

Як Побудувати Дах

Покрівля Перм