Утеплювач для скатної покрівлі

Ізовер Каркас П37 утеплювач

Ізовер Каркас П37 утеплювач для скатної покрівлі від компанії


Основні вимоги до матеріалу для гідроізоляції:
1. Повна водонепроникність. В цьому і весь сенс системи гідроізоляції. Водоотталкивающая здатність має значення і для обробки плоскої покрівлі, де може збиратися вода, і для скатної покрівлі, особливо, м'якою - на ній можуть утворитися провіси.
2. При цьому повинна бути досить низька паропроникність - хороша пароізоляція з боку житлового приміщення. Відносно даху, якщо пароізоляція має високий показник паропроникності, то в просторі між нею і утеплювачем буде збиратися конденсат і руйнувати утеплювач, конструкцію коника, кроквяної ноги і інших елементів.
3. Відносна еластичність - все покрівлі мають складну конфігурацію, багато стиків і швів, тому жорсткий матеріал просто не дає потрібного результату. Крихкий матеріал, наприклад, рідке скло, не підходять для цієї мети - при найменших навантаженнях воно буде утворювати щілини і гідроізоляція даху будинку буде порушена. Зате із застосуванням рідкої гуми гідроізоляція крокв і інших частин буде виконана просто і дуже якісно.
4. Міцність до механічних пошкоджень і на розрив, до різного роду агресивних дій. Конструкція покрівлі - коника, кроквяної ноги, обрешітки має багато гострих кутів і швів, тому гідроізоляційний матеріал повинен мати міцність не нижче 100 г на м2.
5. Бажано, щоб гідроізолірующій матеріал мав також додатковими якостями - не горів, утримував тепло.

Укладання М'якої Покрівлі

Утеплювач для Покрівлі

Утеплення скатної покрівлі

Утеплитель для Скатной Кровли

Утеплювач для Мансардним Дахи