Утеплювач для Мансардним Дахи

Sx_Mansarda.jpgМансарда - житлове горищне приміщення, утворене на останньому поверсі будинку з мансардним дахом, така конструкція є дуже популярним рішенням при будівництві приватних житлових будинків.

При утепленні мансарди, крім утеплювача у вигляді плит з кам'яної вати необхідно використовувати пароізоляційну плівку і гідро-вітрозахисну мембрану для того, щоб виключити потрапляння в теплоізоляційну плиту водяної пари зсередини приміщення і атмосферних опадів зовні.

Теплоізоляційні плити, які застосовуються в цій конструкції повинні мати низьку теплопровідність, високу паропроникність та достатньою пружністю, щоб триматися між кроквами мансарди тільки за рахунок розпірних зусиль. Такими властивостями володіють теплоізоляційні плити з кам'яної вати ЛАЙТ БАТТС СКАНДІК і

  1. Покрівельне покриття;
  2. Вентильований зазор (~ 5 см);
  3. решетування;

rockwool_constructive_solutions_04_b.jpgТеплоізоляція мансарди: монтаж утеплення

На похилих поверхнях мансарди теплоізоляційні плити укладаються між крокв. Їх рекомендований крок 580-590 мм «у світлі». По можливості, слід виконувати теплоізоляційний шар однорідним, уникаючи його поділ на ділянки проходами будь-яких конструкцій. Між утеплювачем і покриттям покрівлі слід передбачити вентильований повітряний прошарок 50 мм. Поверх теплоізоляційних плит з кам'яної вати для утеплення мансарди, слідуючи технології, необхідно встановити Плівку ROCKWOOL ДЛЯ КРОВЕЛЬ. Зсередини монтують пароізоляційну плівку, а потім закріплюють обрешітку, по якій приміщення мансарди зсередини обшивається дошками, гіпсокартонними листами та ін.

Утеплювач для Покрівлі

Утеплитель для Мансардной Крыши

Пристрій Мансардним Дахи