Утеплювач для Мансардним Дахи

Sx_Mansarda.jpgМансарда - житлове горищне приміщення, утворене на останньому поверсі будинку з мансардним дахом, така конструкція є дуже популярним рішенням при будівництві приватних житлових будинків.

При утепленні мансарди, крім утеплювача у вигляді плит з кам'яної вати необхідно використовувати пароізоляційну плівку і гідро-вітрозахисну мембрану для того, щоб виключити потрапляння в теплоізоляційну плиту водяної пари зсередини приміщення і атмосферних опадів зовні.

Теплоізоляційні плити, які застосовуються в цій конструкції повинні мати низьку теплопровідність, високу паропроникність та достатньою пружністю, щоб триматися між кроквами мансарди тільки за рахунок розпірних зусиль. Такими властивостями володіють теплоізоляційні плити з кам'яної вати ЛАЙТ БАТТС СКАНДІК і

  1. Покрівельне покриття;
  2. Вентильований зазор (~ 5 см);
  3. решетування;

rockwool_constructive_solutions_04_b.jpgТеплоізоляція мансарди: монтаж утеплення

На похилих поверхнях мансарди теплоізоляційні плити укладаються між крокв. Їх рекомендований крок 580-590 мм «у світлі». По можливості, слід виконувати теплоізоляційний шар однорідним, уникаючи його поділ на ділянки проходами будь-яких конструкцій. Між утеплювачем і покриттям покрівлі слід передбачити вентильований повітряний прошарок 50 мм. Поверх теплоізоляційних плит з кам'яної вати для утеплення мансарди, слідуючи технології, необхідно встановити Плівку ROCKWOOL ДЛЯ КРОВЕЛЬ. Зсередини монтують пароізоляційну плівку, а потім закріплюють обрешітку, по якій приміщення мансарди зсередини обшивається дошками, гіпсокартонними листами та ін.

Утеплювач для скатної покрівлі

Утеплювач для Покрівлі

Утеплитель для Мансардной Крыши

Утеплитель для Скатной Кровли

Пристрій Мансардним Дахи