Утеплення скатної покрівлі

 ЕКСТРА - це екстрапрочние * жорсткі плити з кам'яної вати, розроблені як мультифункціональний рішення для теплоізоляції приватного будинку. Продукт ідеально підходить для фасадів з цегляною кладкою, а також для утеплення перекриттів, стін під сайдинг, скатних покрівель і каркасних стін. Надійна фіксація в каркасі без прогинів плити дозволяє використовувати новинку навіть в похилих мансардних конструкціях і скатних покрівлях.

Завдяки високій міцності плити Лайт Баттс ЕКСТРА можуть встановлюватися в вертикальному каркасі висотою до 6 метрів проти звичайних 3 метрів. Це дозволяє зменшити кількість горизонтальних перемичок, тим самим прискоривши фасадні роботи і готовність будинку вашої мрії.

Особливі характеристики міцності, негорючість і екологічність плит Лайт Баттс ЕКСТРА робить їх оптимальним варіантом як для зовнішнього, так і для внутрішнього утеплення котеджів будь-якого типу.

Технічні характеристики Розмір плит: 1000 х 600 х 50 (100) мм
Обсяг пачки: 0, 24 куб. м
Щільність: 40-50 кг / куб. м
Група горючості: НГ (негорючий)
Коефіцієнт теплопровідності: λ10 ≤ 0, 035 Вт / (м К)
Міцність при розтягуванні паралельно лицьових поверхонь: не менше 8 кПа

Поради щодо застосування

  • при використанні Лайт Баттс ЕКСТРА як середній шар в шаруватої кладці рекомендується передбачити вентильований зазор між плитою утеплювача і лицьової кладкою шириною близько 4 см. Крім того, в лицьовій кладці необхідно влаштувати парні вентиляційні продухи у цоколя і під карнизом;
  • в разі застосування плит Лайт Баттс ЕКСТРА в каркасних стінах і скатних покрівлях потрібно монтаж пароізоляції з боку приміщення. Для цих задач рекомендується пароізоляційна плівка ROCKWOOL;
  • в фасадних системах утеплення «під сайдинг» і при утепленні скатів покрівель необхідно з боку облицювання або покрівельного покриття закривати теплоізоляційні плити спеціалізованими вітрогідрозахистна мембранами ROCKWOOL ДЛЯ СТІН і ROCKWOOL ДЛЯ КРОВЕЛЬ.

Утеплювач Покрівлі

Утеплювач для скатної покрівлі

Утепление Скатной Кровли

Кроквяна система покрівлі

Утеплення плоскої покрівлі в ПГС