Утеплення Покрівлі Зсередини

Який би міцний фундамент, які б теплі стіни не були, якщо дах пропускає воду, в щілини дме вітер, а сонце робить покрівлю розпеченій, то життя в таких умовах стає некомфортною і повертатися під дах такого будинку не хочеться.

Малюнок 1. Утеплення скатної покрівлі
теплоізоляцією ПЕНОПЛЕКС®

У конструкції покрівельного «пирога» (рис. 1), теплоізоляційний шар є одним з найбільш відповідальних так як, по-перше, саме він захищає конструктивні елементи покрівлі від негативного впливу факторів зовнішнього середовища, наприклад від промерзання, що може стати причиною малого терміну служби і обвалення даху.

По-друге, саме теплоізоляція забезпечує ефективне енерго-і теплозбереження, запобігаючи небажані теплові втрати через покрівлю, тобто знижуючи реальні грошові витрати на опалення.

Ну і, нарешті, ефективна теплоізоляція забезпечує підтримку комфортного температурного режиму в підпокрівельних приміщеннях, що особливо важливо в заміському будівництві при спорудженні таких популярних в даний час мансард.

На сьогоднішній день одним з найбільш зручних і практичних матеріалів, що дозволяють ефективно вирішувати проблему теплоізоляції будівель протягом всього терміну їх служби, є теплоізоляція ПЕНОПЛЕКС®. Будучи матеріалом нового покоління, ПЕНОПЛЕКС® має цілу низку переваг у порівнянні з теплоізоляційними матеріалами «вчорашнього дня» - скловатою, мінеральною ватою і звичайним кульковим пінопластом.

1. Істотна економія витрат на теплоізоляцію будівель

Плити ПЕНОПЛЕКС® мають більш низьким коефіцієнтом теплопровідності в порівнянні з мінеральною ватою і звичайним пінопластом (див. Таблицю 1). А коефіцієнт теплопровідності - це найважливіший показник будь-якого теплоізоляційного матеріалу, саме він визначає необхідну товщину утеплювача.

Тип теплоізоляційного
матеріалу
Коефіцієнт
теплопровідності
в лабораторних
умовах
Вт / м 0С (при 25 ± 5 0С)
Коефіцієнт
теплопровідності
в умовах
експлуатації «А»
(сухий клімат)
Коефіцієнт теплопровідності
в умовах
експлуатації «Б»

Таблиця 1.Коеффіціент теплопровідності різних теплоізоляційних матеріалів

Утеплення Дахів Будинків

Утеплення Покрівлі мінвата

Утеплення Даху Пінопластом

Кріплення металочерепиці

Утеплення Покрівлі ППУ