Кріплення металочерепиці

Надійність і довговічність покрівлі забезпечується завдяки використанню якісних комплектуючих матеріалів, в тому числі і кріпильних елементів. Головна функція кріплення - довгострокова фіксація покрівельних матеріалів (профнастилу, металочерепиці, фальцевої покрівлі ), добірних елементів, гідро- і пароізоляційних плівок.

Для кріплення покрівлі використовуються покрівельні саморізи, які підбираються залежно від типу покрівельного матеріалу, матеріалу обрешітки, добірних елементів, можливих навантажень на покрівлю. Покрівельні саморізи виготовляються з легованої оцинкованої сталі і комплектуються EPDM-прокладками з атмосферостійкою гуми. Прокладка EPDM, запресована в шайбу, використовується в якості герметизуючого ущільнювача, стійка до температурних перепадів, постійних навантажень, впливів атмосферних опадів.

Додатковим захистом кріплення від корозії є полімерне покриття капелюшки самореза з усіх боків. Полімерне покриття капелюшки самореза має широку кольорову гаму за стандартом RAL.

Компанія «Стальінвест», за бажанням замовника, поставляє в комплекті з покрівельними матеріалами та покрівельні саморізи з оцинкованої сталі, які закуповуються у надійних і перевірених партнерів компанії. Для отримання докладної інформації з питань кріплення для покрівлі звертайтеся до менеджерів на місцях продажів і по телефону +7 (495) 96-777-96. Дізнатися інформацію про місця придбання продукції виробництва ЗАТ «Стальінвест» ви можете на сторінці «Контакти».


blog

Виготовлення металочерепиці

Фарба для металочерепиці

Доставка металочерепиці

Фарба для металочерепиці