Виготовлення металочерепиці

Ви вже пробували радитися

Я вибираю - покрівля - металочерепиця в Тольятті, виробництво

0

Інженери фірми Унікма розробили профіль металочерепиці з амплітудою штампування 28 мм, про переваги якого ви можете прочитати в статті «Чому М28». З 2007 року фірма Унікма виробляє металочерепицю з цим профілем під маркою М28. На сьогодні (2016 рік) металочерепиця М28 проводиться на чотирьох заводах: в Красногорську під Москвою (сім верстатів), в Нижньому Новгороді (два верстати), в станиці Новотітаровская під Краснодаром (три верстата) і в Ростові-на Дону (один верстат). На п'яти верстатах проводиться металочерепиця, на інших восьми - комплектуючі металлочерепичной і крівлі (плоский лист, картини, ковзани, планки і т. Д.) І профнастил. Зараз фірма Унікма здатна зробити більше 7, 5 млн. Квадратних метрів металочерепиці на рік.

На наших заводах встановлено обладнання фінських виробників AJV-Machine Oy і LSK Machine Oy. Металочерепиця проводиться на верстатах AJV. Прокатні вали і штампи, завдяки яким виходить профіль М28, фінські виробники виготовили спеціально для нас за нашими кресленнями.

Металочерепиця М28, як і будь-яка інша металочерепиця, виготовляється з оцинкованої сталі з полімерним покриттям. Виробники сталевих листів - різні вітчизняні та зарубіжні металургійні заводи. Відрізняються також основні параметри сировини: товщина сталевого листа, товщина цинкового шару, вид полімерного покриття (повна інформація - в таблиці «Асортимент металочерепиці М28»). В процесі виробництва на стрічку металочерепиці наноситься маркування, в якій вказані виробник і марка металочерепиці, виробник листової сталі, з якої вона виготовлена, основні характеристики матеріалу, дата виробництва і термін гарантії. Наприклад: UNIKMA М28 SSAB-RUUKKI 0.5 Zn275 PURAL 24.08.15 Гарантія 25 років (виробник сталі - RUUKKI, товщина листа - 0, 5 мм, кількість цинку - 275 г / кв. М, вид покриття - Pural). Маркування наноситься з невеликим інтервалом і потрапляє майже на всі листи металочерепиці М28, за винятком самих коротких (на більшості коротких листів маркування теж є).

Інженери фірми Унікма розробили просту методику, за допомогою якої можна перевірити параметри, зазначені в маркуванні. Методика описана в статті «Металочерепиця: товщину стали, цинку і полімеру легко виміряти», опублікованій ...

Изготовление Металлочерепицы

Відгуки про металочерепицю

Доставка металочерепиці

Кріплення металочерепиці