Снігозатримувачі для металочерепиці

Снігозатримувачі для металочерепиціМеталочерепиця - покрівельний матеріал, який являє собою листи, виготовлені з тонкого металу і профільовані методом холодного формування. Тому цього листи металочерепиці зовні нагадують кладку керамічної черепиці, але більш адаптовані до експлуатації в наших погодних умовах.

Металочерепиця застосовується в якості покриття для скатних покрівель з кутом нахилу від 14 °, якщо кут нахилу менше, можливе проходження опадів крізь матеріал, оскільки листи металочерепиці скріплюються між собою негерметично. Діапазон температури експлуатації цього покрівельного матеріалу становить від -50 ° C до + 50 ° C, чого достатньо для будь-яких житлових і адміністративних будівель на території Росії.

На російському ринку даний матеріал представлений такими профілями як Монтеррей, Супермонтеррей, Максі, Андаллузія, Іспанська Дюна, Джокер, брендами Weckman, Mera System, Метал Профіль, Гранд Лайн і т.п. (і їх клонами, що володіють подібними параметрами.)

Снігозатримувачі для металочерепиціПереваги металочерепиці:

  1. Легкість. Питома вага 1 м2 металочерепиці становить в середньому 5 кг, в той час як шиферу - 10-15 кг, а керамічної черепиці - 38-40 кг. Це дозволяє здешевити конструкцію кроквяної системи, а також збільшити швидкість монтажу. Але вага покрівельних матеріалів нікчемний в порівнянні зі снігом, що скупчилося на покрівлі. У зимовий період на 1 м2 даху може накопичуватися кілька сотень кілограм сніжної маси. І якщо не використовувати снегозадержатели для металочерепиці, можливо лавиноподібне сходження снігу, яке призведе до відриву або зміщення покрівельного матеріалу, псування майна і травмування людей.
  2. Довговічність . Термін служби металочерепиці з тонколистової сталі, в залежності від класу та виду покриття, становить 25-50 років. А високоефективні снегозадержатели на металочерепицю Borge дозволяють збільшити цей показник завдяки тому, що ймовірність пошкодження покриття при лавиноподібне сході сніжної маси з покрівлі повністю виключається.

Снігозатримувачі для металочерепиці Снігозатримувачі для металочерепиці

Виготовлення металочерепиці

Розміри Листів металочерепиці

Комплектуючі для металочерепиці

Снегозадержатели для Металлочерепицы

Розміри Листів металочерепиці