Комплектуючі для металочерепиці

Все про покрівельної металочерепиці

Металочерепиця - це покрівельні листи з оцинкованої сталі, захищеної антикорозійним оцинкованим шаром і кольоровим полімерним покриттям. Сталь профілюється на спеціальному обладнанні для отримання профілю з імітацією натуральної черепиці. Різні за розмірами, формою і колірному виконанню покриттів профілі здатні надати привабливого вигляду будь-якій покрівлі.

Покрівельна металочерепиця знаходить широке застосування в малоповерховому і багатоповерховому будівництві будинків котеджного типу, житлових, адміністративних і громадських будівель. Краща металочерепиця може використовуватися і для будівель зі складною формою даху. Однак для складських, торгових і виробничих споруд частіше використовується покрівельний профнастил (профлист), що пояснюється несучими властивостями деяких його марок. Одне з основних переваг - ціна металочерепиці, яка варіюється в досить широкому діапазоні в залежності від якості металу.

Найбільш популярний профіль на сьогоднішній день - це хвиля Монтеррей (Monterrey). Більш вимогливі замовники можуть вибрати і купити металочерепицю з новими ефектними формами і профілями - Супермонтеррей, Кантрі, Камея, Квінта.

Металочерепиця економ і преміум класу оцинкування металочерепиці купити металочерепицю Купити металочерепицю хорошої якості
Property investment London

Фарба для металочерепиці

Розміри Листів металочерепиці

Калькулятор Металлочерепицы

Комплектующие для Металлочерепицы

Фарба для металочерепиці

Розміри Листів металочерепиці

Кріплення металочерепиці