Комплектуючі для металочерепиці

Все про покрівельної металочерепиці

Металочерепиця - це покрівельні листи з оцинкованої сталі, захищеної антикорозійним оцинкованим шаром і кольоровим полімерним покриттям. Сталь профілюється на спеціальному обладнанні для отримання профілю з імітацією натуральної черепиці. Різні за розмірами, формою і колірному виконанню покриттів профілі здатні надати привабливого вигляду будь-якій покрівлі.

Покрівельна металочерепиця знаходить широке застосування в малоповерховому і багатоповерховому будівництві будинків котеджного типу, житлових, адміністративних і громадських будівель. Краща металочерепиця може використовуватися і для будівель зі складною формою даху. Однак для складських, торгових і виробничих споруд частіше використовується покрівельний профнастил (профлист), що пояснюється несучими властивостями деяких його марок. Одне з основних переваг - ціна металочерепиці, яка варіюється в досить широкому діапазоні в залежності від якості металу.

Найбільш популярний профіль на сьогоднішній день - це хвиля Монтеррей (Monterrey). Більш вимогливі замовники можуть вибрати і купити металочерепицю з новими ефектними формами і профілями - Супермонтеррей, Кантрі, Камея, Квінта.

Металочерепиця економ і преміум класу оцинкування металочерепиці купити металочерепицю Купити металочерепицю хорошої якості
Property investment London

Фарба для металочерепиці

Розміри Листів металочерепиці

Комплектующие для Металлочерепицы

Фарба для металочерепиці

Розміри Листів металочерепиці

Кріплення металочерепиці