Розміри Листів металочерепиці

висота металочерепиці

Розміри металочерепиці: робоча ширина листа, довжина, товщина


Розмір листа металочерепиці, а точніше, її корисний розмір, має безпосереднє відношення до підсумкової вартості будівництва покрівлі. Корисний розмір металочерепиці індивідуальний для продукції кожного конкретного виробника і повністю залежить від геометрії листа (довжина і висота хвиль, товщина металочерепиці, її профіль). Різниця між повним і корисним розміром визначається величиною нахлеста (поздовжнього і поперечного), з яким листи укладаються один на одного. Корисний розмір аркуша дорівнює загальному його розміру за мінусом величини поздовжнього і поперечного нахлеста.

Вибирати для будівництва покрівлі максимальні розміри листа металочерепиці для зменшення кількості накладок.

Однак максимальна довжина листа має і свої недоліки:

  • Для належного виконання своїх функцій (зокрема, для забезпечення герметичності покрівлі) листи металочерепиці після укладання на покрівлю повинні зберегти свою первісну геометрію. При зберіганні, транспортуванні і укладанні листів великої довжини дуже легко пошкодити матеріал і порушити його геометрію. Варто відзначити, що пошкодити листи великої довжини навіть набагато ймовірніше, ніж листи з мінімальною товщиною стали.
  • Велика довжина і ширина листів металочерепиці неприйнятні для будівництва покрівлі з прямокутних скатами з огляду на те, що буде потрібно ручної рез кромки металочерепиці, а це вкрай негативно позначається на її якості.
  • Вибирати продукцію того виробника, який пропонує максимальні корисні розміри металочерепиці , а також оптимально підходить для кожного конкретного випадку довжину листів.

Размеры Листов Металлочерепицы

Відгуки про металочерепицю

Доставка металочерепиці

Підбір кольору металочерепиці