Ремонт Сталевий Покрівлі

pokraska-krovliГоловна функція будь-якої покрівлі - це захист будівлі від впливу зовнішніх несприятливих атмосферних чинників. Процеси, що відбуваються в природі, не щадять покрівлю: дощ, сніг, вплив високих температур і ультрафіолетового випромінювання. Згодом покрівля старіє, втрачає свої гідроізоляційні властивості і потребує ремонту. Ремонт жорсткої покрівлі - досить складний захід. Крім відновлення і герметизації фальців, ремонту пошкоджень і т.п., в більшості випадків хотілося б відновити зовнішній вигляд покрівлі .

Коли необхідно усунути протікання в металевих покрівлях або відремонтувати ділянки без заміни металу, застосування поліуретанових мастик і герметиків фірми Alchimica дозволяє економічно вирішити такі завдання.

b26297a2fd762696097fd2Поліуретанові мастичні матеріали мають відмінну адгезію до всіх будівельних матеріалів, утворюють безшовне покриття, володіють стійкістю до стирання, роздирання і ударним впливам, стійкі до ультрафіолету, розчинів кислот, лугів, нафтопродуктів і мікроорганізмів, експлуатуються в діапазоні температур від -50 С до +90 С .

ГІПЕРДЕСМО PB ГІПЕРДЕСМО ® ГІПЕРДЕСМО - POLYUREA Основа матеріалу Поліуретан-бітум Поліуретан ПолісечовиниЩільність 0, 97 г / см3 1, 4 г / см3 1, 1 г / см3 Спосіб нанесеннякисть, валик, апарат безповітряного розпилення кисть, валик, апарат безповітряного розпилення кисть , валик, апарат безповітряного розпилення Вологість основи3W <5% W <10% W <10% Робоча температура + 5 ° С - + 25 ° С + 5 ° С - + 25 ° С -5 ° С - + 25 ° СКолеровка - + + Еластичність більше 2000% більше 700% більше 2000% Міцність 40 кг / см2 60 кг / см2 110 кг / см2 Кількість шарів, товщина кожного шару 1-2 шару, до 3 мм 2-3 шару, до 1 мм 1 шар , до 2 мм Стійкість до УФ +/- + + Час полімеризації покриття 6-8 годин 1-2 доби 1-2 години

Гипердесмо -РВ має найвищу еластичність більше 2000%. Завдяки цьому вона краще за інших мастик самозаліковує проколи і надійніше герметизує тріщини в разі їх розвитку в основі. Вона відмінно зчіплюється з поверхнями, забрудненими бітумом. Це надійний і дуже зручний матеріал як для пристрою нових покрівель, так і для ремонту бітумних покрівель.

Металева Покрівля

Ремонт мягкой кровли.

Метал для Покрівлі

Матеріали для Покрівлі