Покрівля Дахи Металочерепицею Своїми Руками

Конструкція холодної даху включає в себе шар гідроізоляції, а також обрешітку, несучий каркас, контробрешетку і покрівельний настил.

При монтажі холодної даху передбачають вентиляційний зазор між гідроізоляцією і покрівельним матеріалом.

Зазор забезпечує активну циркуляцію повітря в підпокрівельному просторі, сприяє ефективному випаровуванню вологи з поверхні гідроізоляції і запобігає корозії металевої покрівлі.

Захист від конденсату

Гідроізоляційний шар в першу чергу служить для захисту металевої покрівлі від конденсату, що з'являється з боку внутрішніх приміщень через різницю температури всередині і зовні будинку.

При відсутності гідроізоляції конденсат буде накопичуватися на внутрішній поверхні металевої покрівлі і поступово руйнувати її. Це, в свою чергу, призведе до протікання і скорочення терміну служби як покрівельного матеріалу, так і несучого каркаса даху.

Захист від атмосферних опадів і протікання

При всій удаваній міцності металочерепиці, вона має «слабкі ланки»: точки кріплення настилу до обрешітки і нахлести модулів.

При рясних опадах і поривчастим вітром волога може проникнути в підпокрівельний простір по лінії стику металочерепичних листів, а в разі ослаблення затяжки метизів і деформації елементів ущільнювачів - через кріпильні отвори.

Переобладнання горища в житлову мансарду

Якщо в перспективі у вас виникне бажання переобладнати нежитловий горище в житлове приміщення, то при існуючому гідроізоляційному шарі процес облаштування покрівельного пирога буде значно полегшений.

Що підійде для гідроізоляції холодної даху з металочерепиці

Підбираючи гидробарьер під Металочерепична дах, не варто надмірно економити - капітальний ремонт покрівлі в разі корозії настилу і деформації кроквяної системи обійдеться набагато дорожче. Тому дешевшим поліетиленових і поліпропіленовим плівкам краще віддати перевагу більш ефективні супердифузійні і антиконденсатні мембрани.

Металочерепиця Своїми Руками

Монтаж металочерепиці Своїми Руками

Монтаж Металлочерепицы Своими Руками

Кровля Крыши Металлочерепицей Своими Руками

Покрівля Дахи Металочерепицею