Монтаж металочерепиці Своїми Руками

зміст:

Компанія «РСК 24» має великий досвід монтажу дахів з металочерепиці. Представлена нижче інструкція дозволить Вам виконати укладку своїми руками , не вдаючись до допомоги фахівців.

Самостійний пристрій покрівлі має ряд плюсів:

 • Ви отримаєте нові знання і цінний досвід;
 • монтаж даху з металочерепиці своїми руками обійдеться дешевше;
 • Ви будете абсолютно впевнені в якості установки.

Чому для монтажу даху краще вибирати металочерепицю?

Це дахове покриття сьогодні дуже популярно. Воно являє собою профільовані листи, виготовлені з тонколистової сталі шляхом холодного деформування. Після монтажу металочерепиці зовнішній вигляд даху буде нагадувати кладку керамічної черепиці. При цьому досягається суттєва економія часу і фінансових коштів. Montazh-metallocherepitsy-nyuansy-protsessaЩе одним дуже важливим гідністю матеріалу є легка вага, що значно полегшує як транспортування листів, так і їх установку.

Монтаж металочерепиці є універсальним рішенням, доступним для різних кліматичних зон. Нанесений на листи декоративний полімерний шар успішно оберігає крівлю від атмосферних впливів і УФ-променів. Захисне покриття буває глянсовим і матовим.

Використання металочерепиці при монтажі даху несе безліч переваг. Йдеться про унікальні споживчі властивості матеріалу, таких як:

 • довговічність;
 • більш легкий і швидкий монтаж в порівнянні з класичною черепицею;
 • естетичний зовнішній вигляд;
 • пожежна безпека;
 • висока корозійна стійкість.

Експлуатувати таку покрівлю можна в широкому діапазоні температур (від -50 до +50 ° С). Крім того, сучасний ринок пропонує багатий вибір кольорів і фактур, тому підібрати металочерепицю для монтажу даху не складе ніяких труднощів.

Розрахунок металочерепиці перед монтажем

Правильний розрахунок матеріалу - це найважливіший крок при монтажі даху з металочерепиці, до якого потрібно підходити максимально відповідально. Помилки, допущені на даному етапі, приведуть до перевитрати профільованих листів. Це зробить монтаж металочерепиці більш довгим і дорогим, що неприпустимо.

Щоб уникнути неприємностей, рекомендується дотримуватися певного порядку дій:

 1. Виміряйте довжину ската покрівлі від коника (верхня точка) до низу. Обов'язково додайте 10 см на карнизний звис і 10 див на горизонтальний перехлест (якщо при монтажі металочерепиці довжини одного листа буде недостатньо).
 2. Виміряйте ширину ската і розділіть її на ширину використовуваного покрівельного матеріалу, попередньо відібравши 15 см на накладку.
 3. Після виконання цих кроків вирахувати точну кількість листів, необхідних для монтажу простий двосхилим даху з металочерепиці, не складе труднощів.

міцність і зносостійкість; різання металочерепиці дерев'яний каркас лати


Выбраная вами криптовалютная биржа это залог стабильной прибыли

Металочерепиця Своїми Руками

Металлочерепица Своими Руками

Монтаж Металлочерепицы Своими Руками