Покрівля Дахи Металочерепицею

Укладання покрівлі: інструменти 

Завершальний етап будівництва будь-якої споруди - установка покрівлі. Залежно від проекту це може бути монтаж плоскої покрівлі або скатної. Різноманітність скатних дахів залежить від проекту, в Москві і області будують:

  • горищні або бесчердачниє;
  • одно- або подвійні, мансардні або шатрові, вальмовиє або багатощипцеві, купольні або пірамідальні.

Якщо установка плоскої покрівлі через багатоцільового її використання починається з вибору відповідних матеріалів багатошарової структури покриття, то вибір покрівельних матеріалів для скатної даху часом відкладається на останній момент. І сам монтаж плоскої покрівлі відразу починається з вирівнювання і настилу килима з матеріалів різного призначення, а для похилого даху сроится система з несучих крокв і обрешітки.

Щоб виконати монтаж покрівлі, Вам необхідні такі інструменти, як шуруповерт, молоток, інструмент для різання, рулетка, маркер і довга рейка.
монтаж металочерепиціЗа технологією монтажу покрівлі для різання металочерепиці можна використовувати ручні ножиці по металу (рис.1), електричні висічні ножиці (рис.3), ножівку з дрібними зубами (рис.2.), Електролобзик (рис.4), дискову пилу з твердосплавними зубами (рис.5).
Не забудьте змести залишилися після різання металеві тирса, інакше вони покриються іржею і зіпсують дахове покриття.
За технологією укладання покрівлі категорично забороняється різати металочерепицю абразивним кругом ( «болгаркою») (рис.6), оскільки в такому випадку під впливом високої температури випалюється не тільки полімерне покриття, але і цинк. В результаті почнеться бурхливе корозійний процес, і утворюються патьоки іржі. Монтаж металочерепиці (технологія монтажу покрівлі)
1. монтаж металочерепиціПісля установки крокв рекомендується виконати контрольний замір скатів даху, тому що в процесі будівництва можливі відхилення від проекту. Вимірявши діагоналі скатів, перевірте прямоугольность і площинність даху. За допомогою добірних елементів можна приховати з торців невеликі дефекти (до 10 мм) прямоугольности даху. 2. За технологією укладання покрівлі рекомендований ухил металочерепиці на покрівлю - не менше 14 ° С. Основний розмір, що визначає довжину листів, - довжина ската ...

монтаж металочерепиці монтаж металочерепиці монтаж металочерепиці монтаж металочерепиці

Покрівельна Металочерепиця

Заводи металочерепиці

Відгуки про металочерепицю

Доставка металочерепиці

Кріплення металочерепиці