Покрівельна Металочерепиця

покрівельна металочерепиця

Пропозиції в товарній групі Покрівельна металочерепиця від

Зателефонуйте нам

Покрівельна металочерепиця - популярний покрівельний матеріал, виготовлений з листів оцинкованої сталі із захисним декоративно-полімерним покриттям. Металочерепиця використовується для облаштування скатних покрівель по всій країні в різних кліматичних поясах. Легка, зручна в монтажі, вона зараз займає лідируюче місце в продажах. Купити металочерепицю для покриття покрівель прагнуть забудовники і приватних будинків, і промислових, громадських будівель.

Ціна металочерепиці залежить від товщини металу і типу покриття. Ми можемо запропонувати Вам всі можливі види покриттів: полімерне (поліестер), матове покриття, преміум покриття Printech.

Переваги металочерепиці:

У сучасних конкурентних ринкових умовах споживач має право вибору і пред'являє високі вимоги до якості товару, що купується. У зв'язку з цим, великим попитом користується саме якісна, практична і порівняно недорога продукція. До того ж, зараз чимало уваги приділяється і естетичності зовнішнього вигляду нерухомості.

Ми пропонуємо Вам купити металочерепицю від виробника, гідності такого матеріалу очевидні:

  • Висока якість і надійність матеріалу.
  • Невелика вага. Доставка і монтаж таких листів дозволить обійтися без використання громіздкої спецтехніки, що заощадить бюджет. Також, завдяки легкості даного покрівельного матеріалу, не доведеться зміцнювати кроквяну систему будови.
  • Стійкість до погодних факторів в умовах агресивного середовища. Завдяки антикорозійними властивостями металочерепиця не схильна до впливу УФ-променів, дощу, снігу.
  • Міцність. Метал проявляє високу стійкість до помірних механічних навантажень.
  • Декоративні властивості. Перед тим, як замовити металочерепицю на дах, ціна якої у виробника істотно нижче, ознайомтеся з різноманітністю фактур і колірної гами, яке пропонує наш Завод. Правильно підібране покриття дозволить Вам сформувати лаконічний і виразний образ всієї будови, гармонійно вписавши його в навколишній ландшафт.

Чому купувати металочерепицю вигідніше і зручніше у нас

Наш досвід в виробництві металочерепиці складає більше 15 років, за цей час ми зуміли накопичити величезний досвід і зібрати хорошу команду професіоналів, тому купуючи металочерепицю у нас, Ви можете бути впевнені в її надійності і якості.

Ми пропонуємо до Ваших послуг:

  • заміри покрівлі;
  • доставку будь-яким видом транспорту;
  • професійний монтаж, на який видається письмова гарантія на два роки.

Монтеррей Металочерепиця

Підбір кольору металочерепиці

Доставка металочерепиці

Фінська Металочерепиця

Покрівля Дахи Металочерепицею