Монтеррей Металочерепиця

Металочерепиця Металлпрофіль- покрівельний матеріал, впевнено займає лідируючі позиції з продажу в Росії. Її прекрасні експлуатаційні характеристики добре поєднуються з естетичною привабливістю, що дозволяє задовольняти запити найвибагливіших покупців, що шукають «золоту середину» між надійністю і красою.

У Росії виробництвом металочерепиці Монтеррей займається завод Металлпрофіль, який використовує для цього найкраща сировина зарубіжних і вітчизняних металургійних підприємств. В основі продукції лежить тонкий лист оцинкованої сталі з антикорозійним шаром і захисно-декоративним полімерним покриттям.

переваги металочерепиці

Серед помітних переваг металочерепиці Монтерей можна виділити наступні характеристики:

  • Невелика вага - не більше 5 кг на м2.
  • Простота монтажу.
  • Економічність. Зумівши заздалегідь розрахувати кількість матеріалу для покрівлі, ви зможете до мінімуму скоротити витрати.
  • Тривалий термін експлуатації. Залежно від лакофарбового шару, продукція МП Монтеррей здатна прослужити до 50 років.
  • Необмежені можливості для дизайну.
  • Простота в догляді.
  • Екологічність матеріалів.

Купівля металочерепиці Монтеррей в «Стройкапітал»

У нашому каталозі представлена матова і глянсова металочерепиця Метал Профіль в широкому асортименті розмірів і колірної гами. Детальні фото та детальна інформація спростить процес вибору оптимального варіанту, а онлайн-калькулятор полегшить розрахунок вартості замовлення. Кожна лінійка продукції Металопрофіль має свої переваги. Так, Класик Монтеррей служить вірним рішенням для дахів нестандартної форми, Супер Монтеррей ідеально імітує керамічну металочерепицю. Нашим покупцям доступна черепиця з різними типами покриття - Пурал, Поліестер, Принтек, Purex і інші.

Монтаж металочерепиці

Монтеррей Металлочерепица

Доставка металочерепиці

Фінська Металочерепиця