Монтаж металочерепиці

Багатощипцовий складний дах

Будівництво даху своїми руками, як будувати дах будинку, відео

0

Будівництво даху, поряд із закладкою фундаменту і зведенням стін, є одним з ключових етапів будівництва будинку. Покрівлю можна віднести до найбільш відповідальним конструктивних елементів будь-якої будівлі. Вона захищає будинок від опадів і інших природних факторів, багато в чому визначаючи рівень комфортабельності внутрішніх приміщень. При цьому дах експлуатується, мабуть, в найбільш складних умовах, постійно перебуваючи під значним навантаженням і несприятливих впливів. Тому від того, наскільки якісно виконано пристрій даху будинку , і наскільки дотримана технологія, в значній мірі залежить довговічність конструкції, рівень витрат на експлуатацію та обслуговування будинку. Крім цього, в малоповерховому і котеджному будівництві дах традиційно представляє собою один з основних архітектурних елементів, в значній мірі визначають зовнішній вигляд будівлі.

Нашою бригадою надаються професійні послуги з будівництва та ремонту дахів котеджів, дачних будинків, лазень і інших будівель в Чехова, Подільському, Серпухові і районах. Ми використовуємо перевірені часом технології і кращі матеріали. У поєднанні з великим досвідом це дозволяє гарантувати високу якість і довговічність покрівлі кожного замовника. При цьому нами пропонується вигідна ціна на будівництво даху.

Особливості технології.

Застосовувана в кожному конкретному випадку технологія будівництва даху залежить від цілого ряду чинників. Перш за все, визначальне значення має тип даху, яку належить звести, площа будови і його архітектурні особливості, обраний матеріал покрівельного покриття, різні особливості ділянки, на якій розташований будинок, наприклад, троянда вітрів, ландшафт, снігове навантаження і т.п.

Для дерев'яних будинків, як правило, застосовуються скатні покрівлі . Поетапне будівництво даху в цьому випадку можна представити таким чином:

  1. Спорудження кроквяної системи.
  2. Монтаж обрешітки з виконанням утеплення даху.
  3. Настил покрівельного покриття з одночасним встановленням системи водовідведення.

Для скатних дахів характерна велика різноманітність форм і різновидів. Вони можуть бути односхилими, двосхилими, чотирьохскатними і т.д. Крім цього, виділяють такі види дахів, як шатрові, вальмовиє, багатощипцеві, мансардні. Необхідно розуміти, що чим складнішою є схема будівництва даху, тим складнішим буде і її монтаж. Це, в свою чергу, відповідним чином відбивається і на загальному рівні витрат на будівництво. При цьому більш прості по своїй конструкції покрівлі є, одночасно, більш надійними і менш вимогливими в експлуатації.

Цвета Металлочерепицы

Фінська Металочерепиця

Доставка металочерепиці

Заводи металочерепиці