Покрівельне покриття від ТехноНІКОЛЬ

Покриття даху Фальц

Фальцева покрівля: її особливості, недоліки, особливості


рулонні матеріали

ТехноНІКОЛЬ виробляє рулонні покрівельні покриття нового покоління. Відповідно до сучасної технології полімерно-бітумний матеріал наплавляється на основу з поліестеру або скловолокна. Цей традиційний вид покрівлі призначений для покриття плоских односхилих дахів, кут нахилу яких менше 45 градусів.

Переваги рулонного покрівельного покриття від ТехноНІКОЛЬ:
- міцність і довговічність;
- хороша гідроізоляція;
- всі етапи виробництва і якість покрівельного покриття знаходяться під контролем комп'ютерної системи управління;
- невисока ціна.

Якість, а відповідно, і вартість матеріалу залежать від його класу. Найдоступніша ціна у рулонного покриття класу СТАНДАРТ, економ, термін служби якого 10-15 років. Покрівельний рулонний матеріал ПРЕМІУМ і БІЗНЕС класу зберігає свої властивості 15-30 років.

гнучка черепиця

Гнучка черепиця SHINGLAS - це дрібноштучну м'яке дахове покриття. За структурою воно схоже з бітумно-полімерними рулонними покрівлями, але відрізняється більш високими декоративними властивостями. Завдяки еластичності і невеликому розміру пластин це дахове покриття зручно монтувати на даху, мають складну форму. Для укладання черепиці необхідний суцільний настил з дощок, до якого вона прибивається покрівельними цвяхами.

Переваги гнучкої черепиці:
- невелика вага, що спрощує монтажні роботи;
- зручність кріплення;
- високі декоративні якості - красива форма;
- широка колірна гамма;
- температурний режим для робіт з цим покрівельним покриттям варіюється від -70 до + 90оС;
- термін служби до 50 років;
- невисока ціна.

композитна черепиця

LUXARD - сучасне покрівельне покриття, зовні імітує натуральну черепицю, але по ряду технічних характеристик перевершує її. Завдяки високим декоративним і експлуатаційними якостями композитну черепицю можна віднести до елітних покрівельних покриттів.

Металочерепиця Люксардо виготовлена з композиції алюцинка і гранул натурального каменю, що обумовлює підвищену міцність і довговічність. Лицьова сторона покривається кам'яною крихтою, яка створює ефект натуральної черепиці. Зверху гранули покриті лаком, який не дає їм обсипатися. Завдяки такій багатошаровості дахове покриття набуває шумопоглинаючі властивості.

Покрівельна Металочерепиця

Покрівельний Пиріг під Металлочерепицу

Перевага покупки вторинного житла

Добавление роскоши в ваш новый дом

Покрівля Дахи Металочерепицею