Перевага покупки вторинного житла

Якщо ви займаєтеся підбором квартири, то напевно, замислювалися про те, купувати житло на вторинному або первинному ринку. Кожен тип має свої плюси і мінуси. Отже, ви віддаєте перевагу квартирі не в новому будинку.

У чому ж перевага покупки вторинного житла?

Перше, це те, що на придбання квартири на вторинному ринку житла набагато простіше взяти кредит. Схеми по іпотеці діють на ринку вторинного житла практично без обмежень. У будь-якому банку вам це пояснять фахівці по іпотеці. Та й ризики при покупці мінімальні. Набагато більше ви ризикуєте наштовхнутися на недобросовісного продавця, купуючи квартиру в новобудові. Друга перевага, це те, що, купивши квартиру на вторинному ринку, можна відразу жити в ній. Отримали документи - в'їхали в квартиру. Все просто. Не потрібно з нуля починати ремонт, облаштування квартири, як, наприклад, при покупці квартири без обробки, коли, по суті, вам вручають порожній бетонний ящик. І в ньому немає ні сантехніки, ні електропроводки. ... Ось і рахуйте, скільки часу ще піде на облаштування. Звичайно, якщо вам є, де жити, це не проблема, але якщо міняєте одну квартиру на іншу, то виникає незручність. Можна знімати квартиру, але це все додаткові витрати.

Ще одна перевага, що потрібно набагато менше клопоту, пов'язаних з організаційними складнощами. Це і оформленням документів в дитячий сад, школу, поліклініку та інше.

Зручно і те, що вторинне житло продається практично в будь-якому районі, а новобудови не так поширені. Вам можна придбати житло в будь-якому потрібному районі, це великий плюс, якщо, наприклад, ви хочете жити ближче до своїх родичів. Та й новобудови, які б вам підходили за ціновим критерієм, можна знайти в небагатьох районах.

Багато хто вважає, що якість будівництва будинків років 80-х набагато краще, ніж у сучасних. Це досить міцні цегляні будівлі, де співвідношення ціни і якості досягає максимальної вигоди. А якість сучасної технології монолітного зведення будівель буде зрозуміло тільки після десятиліть.

Тепер поговоримо про мінуси квартир із вторинного ринку. Перший недолік - це стан будинку. Так, можна зробити будь-який ремонт у самій квартирі, але ось весь будинок ж ви не станете ремонтувати. Так само можуть бути і будь-які приховані дефекти, які відразу складно виявити. До недоліків відносять і ступінь зносу будівлі і комунікацій. Багатьом не подобається соціальна неоднорідність майбутніх сусідів.

Що стосується цін, то квартири на вторинне житло дорожче подібних квартир на первинному ринку. Адже всі квартири, побудовані в останні роки, виходять теж на вторинний ринок. Переважають серед них квартири в цегляно-монолітних будинках. Власники при продажу їх часто переоцінюють приблизно на 15-20%.

Вторинне житло можуть практично в будь-якому будинку визнати аварійним або призначеним під знесення, а жителів розселити. А ось сам будинок не зносять, а реконструюють, щоб продати квартири в ньому за вартістю набагато вище.

Так само вторинне житло можна розподілити на категорії. Залежно від цих категорії розглядають і свої закономірності. Наприклад, "хрущовки» не дорожчають навіть в період цінового буму. Вони характеризуються низькою якістю, конструкторськими недоліками, непродуманими плануваннями, тому попит дуже низький, і вже коли-небудь не з'явиться.

Основний фонд вторинної нерухомості - це старі будинки. Можна вибрати щось новіше, але це не врятує від деяких неприємностей. Це все ті ж дефекти комунікацій, про які до покупки вам ніхто, звичайно, не розповість.

Переваги послуг дизайнера

Фундамент для деревянного дома

​Переваги купонів на знижку