Монтаж М'якою Покрівлі Своїми Руками

Монтаж м'якої покрівлі своїми

М'яка покрівля своїми руками: технологія укладання і монтажу

0

М'яка покрівля виробництва компанії Holzplast популярна через свою якість і довговічності. Ефектний зовнішній вигляд, відмінні гідро- і шумоізоляційні властивості, наділяють цей продукт набором неперевершених споживчих якостей.

М'яка покрівля виробництва компанії Holzplast популярна через свою якість і довговічності. Ефектний зовнішній вигляд, відмінні гідро- і шумоізоляційні властивості, наділяють цей продукт набором неперевершених споживчих якостей. М'яка покрівля, або, як її ще називають, гнучка черепиця, - єдиний матеріал, який дозволяє звести до мінімуму кількість відходів при будівництві дахів складної конфігурації.

Крім цього, м'яку покрівлю досить просто монтувати. Однак слід пам'ятати, що укладати м'яку покрівлю можна тільки на рівне і тверде підставу. Тому, в якості основи для гнучкої черепиці, слід використовувати плити ОСП або листи вологостійкої фанери. Також при монтажі м'якої покрівлі необхідно враховувати ряд особливостей. Про одну з них ми розповімо в нашому матеріалі.

Ключовим фактором, що впливає на експлуатаційні характеристики м'якої покрівлі, наприклад, такі як герметичність і стійкість до вітрового навантаження, є правильне прибивання покрівельних цвяхів. Покрівельні цвяхи необхідно прибивати так, щоб стрижень цвяха входив в суцільне підставу точно під прямим кутом. Капелюшок цвяха, після його повного забивання повинна знаходиться на одному рівні з гонтом гнучкої черепиці. Не допускається врізання капелюшки цвяха в поверхню плитки або застрягання її поверхні.

Покрівельні цвяхи (у кількості не менше 4 шт.), Необхідно забивати в середину гонту, вище кромки вирізу пелюстки на 20-30 мм. У разі якщо в місцевості, де виконується укладання м'якої покрівлі, часто дмуть сильні ураганні вітри, або скат даху становить понад 60 градусів, необхідно збільшити кількість прибиваються цвяхів до 6 шт.

Монтаж металочерепиці Своїми Руками

М'яка Покрівля Своїми Руками

Монтаж Металлочерепицы Своими Руками

Монтаж Мягкой Кровли Своими Руками

Монтаж Покрівлі Своїми Руками