М'яка покрівля

Гнучка черепиця (бітумна черепиця, м'яка покрівля) - красивий і довговічний покрівельний матеріал. В її основі - полотно зі скловолокна, просочений бітумом високої якості. Верхній шар з кольорової мінеральної крихти забезпечує додатковий захист, величезна колірна гамма і кількість форм дозволить втілити найсміливіші дизайнерські задумки.

Битумна черепиця. Серед головних особливостей матеріалу його висока технологічність, герметичність, а також можливість здійснювати установку м'якої покрівлі без спеціальної техніки.

Бітумний СБС-модифікований матеріал на основі з склополотна з грубозернистим посипанням на верхній стороні, дрібнозернистим посипанням і смугою клейового бітуму шириною 180 мм на нижній.

Сучасна м'яка покрівля - особливості, види та переваги

М'яка покрівля являє особливий і один з найбільш бажаних видів покрівельних матеріалів. М'яка покрівля - це, швидше за узагальнене поняття, яке включає в себе плоску мембранну покрівлю, рулонні м'які покрівельні матеріали, м'яку черепицю. Крім особливої гнучкості, яка об'єднує всі три види, в основі останніх двох лежить бітум.

У минулому столітті м'яка покрівля застосовувалася практично повсюдно: в цивільному і промисловому будівництві. У той час особливою популярністю користувався руберойд, який не відрізнявся особливими характеристиками міцності та іншими корисними характеристиками, укладався в декілька шарів і вимагав постійної лагодження.

У сучасному будівництві м'яка покрівля це більш міцні, якісні та довговічні матеріали. Часто її основу становить склотканина або стеклохолст, а багатошарова структура робить її стійкою до багатьох проявів зовнішнього середовища. Естетичне зовнішнє покриття покрівлі дозволяє використовувати даний матеріал в будь житлових або комерційних будівлях.

Всі Види Покрівлі

Дизайн Покрівлі

Похилі Покрівлі

Схема Покрівлі