Будівництво Дахи Своїми Руками

Admim

Дах має дуже велике значення для конструкції всього будинку, тому всі матеріали і процес проведення робіт повинні бути дуже якісними. Можна довірити проведення цього процесу професійним будівельникам, а можна провести будівництво даху своїми руками. Останній варіант підійде тільки тим людям, які хоч трохи розбираються в будівельних питаннях. Перед тим як почати будівництво даху своїми руками , потрібно провести правильний вибір покрівельних матеріалів, так як якщо дані матеріали будуть поганої якості, то така дах не простоїть і декількох років. Найвідповідальнішим елементом даху є крокви, так як на них лежить вся навантаження, природно, що від кроквяної конструкції буде залежати не тільки зовнішній вигляд і форма даху, але і дуже важливі параметри жорсткості та міцності.

Будівництво даху своїми руками починається з зведення кроквяної конструкції. Найкраще для такої конструкції підходять обрізні дошки, товщиною 50 мм. Розміри дошки для даху безпосередньо залежать від габаритів самого даху. якщо ви будуєте двосхилий дах, то з процесом зведення крокв проблем не виникне, а якщо ви вирішили зробити на даху мансарду, то може знадобитися установка вертикальної стійки, яка буде спиратися на несучі стіни.

Для закріплення кроквяної конструкції найкраще використовувати шпильки або оцинковані саморізи, які здатні прослужити досить-таки довго час навіть в самій агресивному середовищі. Для того щоб максимально убезпечити ваші стіни від опадів, можна використовувати лаги, які, як правило, виносяться на відстань 0, 5 метра від стіни. Після того як крокви встановлені, можна приступати до укладання покрівельного матеріалу. Вибір даного матеріалу залежить тільки від вашого смаку і розміру вашого гаманця, так як сьогодні ринок покрівельних матеріалів настільки багатий різноманітними видами матеріалів, що прямо очі розбігаються.

Будівництво Мансардні Дахи Своїми Руками

Мансардний Дах Своїми Руками

Робимо Дах Своїми Руками

Пристрій Дахи Своїми Руками

Як Зробити Дах Своїми Руками