Пристрій Дахи Своїми Руками

Коли ви побудували міцний фундамент і звели стіни, настає черга даху. Її форма буває дуже різною і залежить від функцій, які ви на неї покладаєте.

Різновиди дахів:

  • 1 Плоска . У нашій країні через особливості клімату дуже рідко використовується для приватних будинків, зате дуже популярна в південних країнах.
  • 2 Односхила. На котеджах зустрічається рідко, більше підходить для навісів, сараїв, гаражів. Чи захистить будівлю від сильного вітру. Стропи не потрібні, витрати мінімальні.
  • 3 Двосхилий. Саме таку конструкцію ми представляємо, ледь почувши слово «дах». Між двох скатів утворюється функціональний простір - горище.
  • 4 чотирьохскатний. Складається з 4-х трикутних скатів різної величини.
  • 5 Шатрова. Цей тип зустрічається рідко, тому що її складна конструкція не виправдовує маленького функціонального простору. Складається з 4 однакових трикутних скатів.
  • 6 багатоскатних. Її ще називають щипцевій. Дах будинку і дах прибудови об'єднуються в одну складну конструкцію.
  • 7 Вальмовая. Друга назва «датська». Складається з 4-х скатів - 2 трапеції і 2 трикутника. Виходить, що фронтон відсутня. Простір мансардного горища при цьому досить невелике.
  • 8 Мансардний. В останнє десятиліття користується великою популярністю. Називається так тому, що всередині знаходиться житлове приміщення - мансарда. Фронтон п'ятикутний, дах з 4-х прямокутних скатів.

Залежно від фантазії проектувальників з'являються суміжні види дахів.

Пристрій даху приватного будинку

дахи приватних будинків фотоПерш ніж будувати дах, потрібно все ретельно продумати. По-перше, вибрати матеріал. Виходячи з його ваги, розраховується тиск. Наступний крок: продумуємо кроквяну систему, яка витримає вагу матеріалу. Можливо, знадобляться додаткові опори. Зробіть креслення майбутньої даху, позначивши всі місця кріплень, і в магазин!

Зараз існує величезний вибір листових, рулонних і черепичних видів покрівлі. Є навіть наливна і інші цікаві різновиди, але ми пройдемося по основного асортименту:

  • Натуральні - до них відносяться цементно-піщана і керамічна черепиця, сланець;
  • Комбіновані - поєднують різні види сировини, як наприклад композитна і бітумна черепиця;
  • Металеві - одні з найпопулярніших - мідна і фальцева покрівля, металочерепиця.

Всі вони різняться у вазі, у них різний рівень шумоізоляції, горючості і так далі. Але головне: чим легше монтаж, тим нижче витрати.

Дах приватного будинку своїми руками

Це справа під силу лише професіоналам. Людина, що має відношення до будівництва, зможе зробити дах для сараю, лазні або гаража. Він впорається і з невеликим дачним будиночком зі зрубу. Але побудувати надійну покрівлю для котеджу йому буде дуже непросто.

Мансардні Дахи Своїми Руками

Монтаж Даху Своїми Руками

Перекрити Дах Своїми Руками