Будівництво Дахи Будинки

«Зодчий» надає послуги з будівництва даху (з пристроєм вентильованого підпокрівельного простору) в недобудованих заміських будинках і котеджах - як дерев'яних (каркасних, брусових, рублених), так і цегляних.

До переліку цих послуг входить завмер наявного будови, складання ескізного проекту і виконання всього комплексу будівельних робіт, включаючи улаштування перекриттів, крокв і обрешітки; виконання монтажу нового покрівельного покриття, будівництво фронтонів з декоративним зовнішнім фасадом і установкою вікон.

Якщо Ви хочете отримати не просто нову покрівлю, а додаткові метри корисної площі і навіть нові кімнати, то фахівці «Зодчого» готові створити повноцінну утеплену мансарду з функціональним плануванням, оброблену якісними матеріалами. Вони виконають роботу по утепленню перекриттів з настилом підлоги і підшивкою стелі першого поверху; встановлять красиву дерев'яну міжповерхові сходи.

Переваги «Зодчого»:

  • Використання сухих каліброваних пиломатеріалів, вироблених на власних заводах компанії;
  • Використання негорючих, нетоксичних утеплювачів;
  • Високопрофесійне проектування, яке здійснюється штатними технологами компанії;
  • Задіюються вузькоспеціалізовані бригади, з багатим досвідом роботи саме в сфері добудови та реконструкції;
  • Ви розраховуєтесь тільки після того, як дах заміського будинку буде повністю добудована.

Ми не випадково серед переваг першим позначили високу якість пиломатеріалу, використовуваного при зведенні даху брусових, каркасних і інших дерев'яних будинків. Просушена в камерах конвективного типу деревина менше схильна до деформації і довше служить. Хороший, сухий пиломатеріал, з чіткими і стабільними параметрами - це важлива умова при зведенні дерев'яних конструкцій, в тому числі даху. Стабільний матеріал - стабільна конструкція!

Проекти Дахи Будинків

Будівництво Дахи Своїми Руками

Будівництво лазні

Нова Мода на Дахи Будинків