Будівництво лазні

Будівництво фінської лазні

Традиційна фінська лазня, або сауна в квартирі здавна славиться своїм комфортом і зручністю. Що вийшла зі звичайної дерев'яної хати, яка топилася по-чорному, сьогодні фінська сауна - це практично ідеальне місце для відпочинку, релаксації, відновлення сил і здоров'я в сучасній, напруженого життя кожної людини.

Корисні властивості даного виду лазні полягають в загальній профілактиці багатьох видів захворювань і протидії шкідливих відкладень в організмі. Лікарі рекомендують регулярне відвідування сауни при ревматичних хворобах, інфекціях слизової оболонки, порушення кровообігу і багатьох інших захворюваннях. К Вашим услугам сауна под ключ по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

Компанія надасть Вам весь комплекс послуг по влаштуванню фінської сауни під ключ. Висококваліфіковані фахівці допоможуть Вам:

підібрати ділянку для будівництва;

вибрати потрібні матеріали, за прийнятними цінами;

запропонувати аксесуари та обладнання для парної;

скласти точну і чітку кошторис витрат на всіх етапах будівництва;

почати і завершити всі роботи з будівництва об'єкта в обумовлені терміни;

уникнути непотрібних, додаткових витрат;

отримати необхідні рекомендації по обслуговуванню і користування парної. Професіонали компанії радять уважно і зважено поставитися до всіх аспектів проекту з будівництва фінської лазні. Всі Ваші рекомендації та бажання будуть враховані нашими проектантами і виробниками робіт. Це гарантує отримати Вам найкращий варіант справжньої фінської парної, побудованої нашими фахівцями. В основі стін ми використовуємо якісний і екологічно чистий брус. Для внутрішнього оздоблення парної справжньої фінської сауни, як правило, застосовуються такі породи дерева, як липа, вільха або абаш. Підлоги рекомендується викладати керамічною плиткою, з настилом із спеціально виготовлених дерев'яних решіток.

Наші проектувальники запропонують Вам великий вибір по дизайну інтер'єру і моделей основної частини фінської лазні - печей-кам'янок. На сайті компанії Ви можете знайти детальну інформацію про види каменів для печей і багато іншого. Так само ми подбаємо про правильний устрій вентиляції та освітлення Вашої сауни. Важливо представляти на скільки людина буде розрахована Ваша лазня, виходячи з цього, будуть враховуватися розміри передбанника, душовою і самої парилки.

Будівництво Покрівлі

Будинок на Даху

Профнастил на Дах