Види Покрівлі для Приватного Будинку

- це матеріал, яким покривають дах, він характеризується гнучкістю, зручністю в транспортуванні. Вона представлена рулонними матеріалами, а також черепицею, яка здатна приймати різну форму зважаючи на свою гнучкості. В даний час м'яка покрівля підрозділяється на ці два види, а ось її підвидів - величезна кількість: вони розрізняються залежно від того, за якими технологіями і з якої сировини виготовлено, як встановлюються і для якого виду покрівлі розраховані.

М'яка покрівля даху будинку з гнучкої бітумної черепиці

Якщо ви зіткнулися з проблемою вибору покрівлі для приватного будинку, то запрошуємо вас на сайт компанії, де ви не тільки знайдете великий асортимент покриттів для покрівлі, але і безліч статей про те, як зробити правильний вибір. Якщо ж сумніви все одно залишаться у вашій душі, то ви зможете проконсультуватися зі своєї проблеми з менеджером сайту.

Переваги м'якої покрівлі даху будинку

Можна виділити такі переваги застосування м'якої покрівлі для покриття будинків:
• вага таких матеріалів порівняно невеликий;
• Монтується така покрівля досить легко, її транспортування не складає великих труднощів. У разі необхідності ремонту - він здійснюється досить легко;
• м'яку покрівлю застосовують як на дахах зі скатом, так і на абсолютно рівних;
• укладання м'якої покрівлі не складає великих труднощів, навіть на дахах з технічно складною архітектурою;
• м'яка покрівля дуже добре закриває всю поверхню, завдяки чому на даху відсутні будь-які ознаки;
• вона досить добре протистоїть навіть сильного вітру;
• важлива перевага цього типу покрівлі - порівняно низька ціна (приблизно на 1/3 дешевше інших матеріалів).

Икопал

Це матеріал для покрівлі, що має форму листів, що складається з склотканини, що лежить на підставі з бітуму. Створює такий матеріал спільне виробництво США і Франції. Ця фірма відрізняється виробництвом покрівлі різних розмірів і кольорів. Вартість її вище, ніж у конкурентів (приблизно 200 рублів за квадратний метр), але її виправдовує високу якість.

Як Правильно Зробити Дах Будинку

Види Дахів Приватних Будинків

Конструкція Даху Дерев'яного Будинки

Види дахів приватних будинків