Конструкція Даху Дерев'яного Будинки

Схема різних форм покрівлі та

Пристрій даху дерев'яного будинку - каркас конструкції і типи

0

Будинки з дерева набувають все більш широку популярність в Росії. Якщо ще десять років тому найпоширенішими були проекти котеджів з цегли, то тепер дерев'яні споруди в якості дач або навіть будинків для постійного проживання зустрічаються частіше і частіше. Це пояснюється великою кількістю достоїнств подібних споруд: вони економічні, довговічні, міцні, не вимагають частого ремонту.

Детальніше про переваги дерев'яних будинків і особливості їх будівництва ми поговоримо в статті.

Будинки і дачі з дерева характеризуються екологічністю і створюють неповторну атмосферу, якої так не вистачає жителям сучасних мегаполісів. До того ж всередині дерев'яного будинку підтримується оптимальний для проживання рівень вологості, зберігається тепло. Будівництво дерев'яних будинків з бруса і колоди здійснюється в мінімальні терміни і має більш доступну вартість, ніж зведення будинку з інших будматеріалів.

Це цікаво
Згідно з опитуваннями, останнім часом з'являється все більше прихильників саме дерев'яних будинків. Респонденти пояснюють це психологічними причинами. Приємний візерунок і тепла поверхня деревини радують око людини і створюють позитивний настрій у мешканців та гостей будинку, тоді як цегляні або бетонні будови здаються «холодними» і «неживими».

Етапи будівництва дерев'яного будинку

Конструкція Дахи Будинків

Конструкция Крыши Деревянного Дома

Пристрій Дерев'яного Даху

Види Покрівлі для Приватного Будинку

Дах Дерев'яного Будинку