Як Правильно Зробити Дах Будинку

Металочерепиця - це, мабуть, найкращий матеріал для даху дерев'яного будинку. Таке легке і надійне покриття допоможе не тільки захистити своє житло від різних примх погоди, але і зробить його красивим і оригінальним. Цей матеріал складається з 9 шарів, серед яких листи металу, оцинковки, алюмінієва плівка, а також зовнішній полімерний шар. Кожен з них має певні властивості. Деякі верстви чутливі до високої температури.

Сьогодні на ринку представлений величезний асортимент найрізноманітнішої черепиці, та й коштує вона не дуже дорого. Щоб перетворити ваш будинок в картинку, потрібно правильно укласти її. Зрозуміло, ви можете зробити все самостійно і значно заощадити! Дах з металочерепиці своїми руками - це просто, досить слідувати інструкції і бути уважним. Робота проводиться в кілька етапів.

Перед тим як ви підете на ринок, необхідно провести деякі вимірювання. Вони допоможуть дізнатися, скільки листів матеріалу вам буде потрібно. Всі професіонали-покрівельники починають свою роботу, виконуючи розрахунок металочерепиці на дах. Так що запасіться хорошою рулеткою - і вперед!

Щоб ваші розрахунки були більш точними, скористайтеся нескладними порадами:

  1. При вимірі скатів обов'язково залишайте невеликий «запас», приблизно 4 - 5 см. Така середня довжина бруса обрешітки, який необхідно встановити для подальшого кріплення металочерепиці та підтримки всієї конструкції.
  2. На допомогу будь-якому майстрові приходить нескладна формула для розрахунку кількості аркушів (по горизонталі). Просто розділіть довжину на робочу ширину, а результат округлите в більшу сторону. Довжина визначається сумою наступних розмірів: величина коник-карниза, карнизний звис, а також розмір вертикального перехлеста.
  3. Не забудьте виміряти кут нахилу покрівлі вашого даху. Його оптимальне значення, при якому черепиця буде надійно триматися, становить 12-13 градусів.

Как Правильно Сделать Крышу Дома

Як Зробити Дах Своїми Руками

Види дахів приватних будинків

Металева Покрівля для будинка

Як Правильно Побудувати Дах