Самому Зробити Дах

A-AyExjO_FsДахи заміських будинків можуть бути різними за формою, але практичний господар намагається вибрати оптимальне рішення. Будівництво двосхилим даху будинку завжди буде актуальною. Такий дах являє собою надійну конструкцію, і побудувати двосхилий дах своїми руками при дотриманні всіх правил, досить легко.

переваги

Подвійні даху стали споруджувати дуже давно. Така конструкція має масу переваг:

 1. Виконати будівництво даху може навіть недосвідчений будівельник.
 2. З матеріальної сторони придбання всіх будматеріалів буде не накладна.
 3. Пристрій даху - її схил дозволить уникнути скупчення снігу та опадів.
 4. Двосхилий дах підходить для будь-якого проекту будинку, незалежно від форми підстави.
 5. Виконати ремонт даху з двох скатів досить легко.
 6. Проявивши фантазію, можна прикрасити дах додатковими декоративними елементами.

MylpHAich6EКонструкція даху з двох скатів

Двосхилий дах має просту конструкцію - це дві похилі площини, які спираються на стіни будинку. В конструкції передбачені два торця трикутної форми - фронтони. Якщо дах досить висока і площа будинку не маленька, то в цьому просторі можна розмістити додаткові кімнати. Такий простір називається мансарда, а раніше додатковий простір називали горищем і використовували в господарських цілях.

Крокви для двосхилих дахів ділять на два види: коли крокви кладуть на мауерлат і другий варіант - на балки перекриття. Щоб мати уявлення про масштаби майбутніх робіт, в інтернеті можна переглянути відеоролик, набравши в рядку браузера: «двухскатная дах своїми руками відео».

keTuo_fvTw4Конструкція даху. Основні елементи:

 • мауерлат
 • кроквяні ноги
 • стійки
 • прогони
 • затягування
 • лежень
 • підкоси
 • решетування

Переживань, як побудувати двосхилий дах самому, маючи на руках проект даху, бути не повинно. Після того, як був проведений розрахунок і придбані всі необхідні матеріали, можна приступати до роботи.

1. У вас є цегляна коробка будинку розміром 8х8 метрів, висотою три метри. Будівництво даху будь-якої конфігурації починається з установки мауерлата (елемент будівельної конструкції, колоду або брус, який укладається по всьому периметру будівлі). Мауерлат повинен бути встановлений з внутрішньої поверхні стіни, а із зовнішнього - його потрібно закласти цеглою так, щоб він був непомітний. Класти цеглу потрібно так, щоб верхня частина мауерлата виступала на два-три сантиметри над цеглою. Це необхідно для того, щоб навантаження з даху розподілялася тільки на мауерлат і не навантажувала цегла.

o1N8M-bXrEM 4AIT3NZfrbA nbdxBbLis_o ncNuiaAcbc0

Саморезы по металлу

Як Будувати Дах

Побудувати Дах

Як Побудувати Дах