Чим крити дах?

металева покрівля

МЕТАЛЕВА ПОКРІВЛЯ. Сучасні металеві покрівлі

0

Чим крити дах? Вибір покрівельних матеріалів
Про покрівельні матеріали пишуть часто і багато. Не дивно, адже важливість даху і покрівлі важко переоцінити. Можна побудувати прекрасний будинок з басейном і зимовим садом, вкласти цілий статок в його обробку, але все це виявиться абсолютно марним, якщо вибору конструкції даху і матеріалу покрівлі приділили недостатньо уваги.

Вважається, що вартість покрівлі становить приблизно 5-7% вартості будинку. Однак справа в тому, що помилка у виборі покрівельного матеріалу обійдеться значно дорожче. Неправильний вибір може привести до протікання, що потребують ремонту не тільки покрівлі, але, цілком можливо, і інших частин будинку.

Сьогодні на вітчизняному будівельному ринку можна знайти величезну кількість різних покрівельних матеріалів. Але для того, щоб безпомилково вибрати підходящий саме для вашого будинку, необхідно:
1.разобраться в властивості всіх цих матеріалів,
2.сравніть їхні переваги й недоліки,
3.оценіть можливості застосування,
4.учесть особливості експлуатації.
І тільки потім, порівнявши показники властивостей і умов монтажу та служби, прийняти вірне рішення.

Вибір матеріалу для покрівлі робиться на етапі проектування будинку, при розробці покрівельної системи, так як кожен матеріал пред'являє свої вимоги до несучих конструкцій. Більш того, при проектуванні покрівлі необхідно правильно поєднувати всі верстви покрівельного пирога, наявність і склад яких безпосередньо залежать від виду покрівельного матеріалу.

Матеріали для покрівель в малоповерховому заміському житловому будівництві можна умовно розділити на дві розмірні групи - листові і штучні. Перша включає цілий ряд матеріалів, від широко розповсюджених раніше азбестоцементних хвилястих листів і металочерепиці до ексклюзивних і дорогих мідних, цинк-титанових, алюцинковому і т.п. Друга група - це різні види черепиці: керамічна, цементно та полімерпіщана, м'яка або бітумна та інші. І особливе місце займають матеріали для так званих «зелених дахів», але їх ми сьогодні розглядати не будемо.

Типы Кровли

Мансардні Дахи

Як Будувати Дах

Як Зробити Дах