Побудувати Дах

будівництво даху

Як побудувати дах на будинку з оциліндрованих колод?

0

Проводячи облаштування свого заміського ділянки, далеко не маловажливими є питання обладнання місця для проведення часу на свіжому повітрі і парковки автомобіля.

Цей сучасний матеріал має велику кольорову гаму, за допомогою якої альтанка, гараж та інші господарські будівлі гармонійно впишуться в загальний ландшафт і будуть додатковою прикрасою вашого ділянки.
Підготовка майданчика для авто

В першу чергу монтаж навісу починається з вибору і планування майданчика. Для установки навісу з полікарбонату підставу майданчики виконується з бетону, воно повинно бути досить міцним, для того щоб витримати вагу автомобіля. Необхідно передбачити певний ухил підстави майданчики, щоб дощова вода безперешкодно йшла з неї.

Поетапне облаштування майданчика:
Насамперед необхідно очистити ділянку землі від дерну і сміття, після чого вирівняти (спланувати) його. Потім виконуємо монтаж опалубки. Для цього достатньо буде застосувати дошки з висотою 20-25 см.
На підготовлену основу укладаємо шар піску і гравію, після чого все разравниваем і утрамбовуємо. Трамбування необхідно виконувати з періодичним зволоженням. Укладаємо каркас з арматури.
Після виконання вище перелічених робіт можна залити бетонну суміш. При бажанні спорудити переносний каркас. Але перш ніж залити бетон, потрібно по кутах майданчика встановити металеві закладні деталі, до яких пізніше будуть прикручені стійки каркаса. В іншому випадку монтаж стійок виконується прямо в бетон.
Через 2 - 3 тижні можна виконувати монтаж каркаса.

Виготовлення каркаса своїми руками

Будь-будівельної конструкції потрібен попередній розрахунок на навантаження. Це стосується і таких будівель, як козирки та навіси з полікарбонату. На ці конструкції також діють вітрові і снігові навантаження, які необхідно враховувати, перш ніж прийняти рішення, з якого матеріалу виконати каркас. Його можна спорудити з будь-якого матеріалу: дерева, сталі, алюмінію. Все залежить від фінансової можливості і пристрастей власника ділянки. Якщо, наприклад, всі будівлі на вашій ділянці зроблені з дерева, то, природно, і конструкцію навісу необхідно робити дерев'яною. В такому випадку не потрібно забувати про обробку дерев'яних елементів антисептиком, який захистить їх від вогню та гниття.

Мансардні Дахи

Самому Зробити Дах

Як Зробити Дах

Як Побудувати Дах

Як Будувати Дах