Конструктивні особливості прибудов Зведення житлової

Щипцевій і полувальмовая

Двосхилий дах з мансардою - її переваги і недоліки + відео

0

Зведення житлової прибудови починається з проекту, потім споруджують фундамент і дають час на його усадку. Після зведення стін і монтажу даху роблять утеплення і прокладають комунікації, але в місцях виходу каналізації можна заздалегідь передбачити отвір для відводу. Прибудову роблять і для інших функцій, в залежності від цього вибирають матеріали:

веранда, сауна або крита тераса з дерева;
оранжерея з металу і скла;
житлове приміщення з цегли;
зовнішня прибудова для сходів, що ведуть на мансарду або другий поверх.

Найбільш гармонійно виглядає прибудова із загального будматеріалу, якщо тільки вона не споруджується з прозорих матеріалів для особливої декоративності. Залежно від тяжкості конструкції, різним буде фундамент прибудови і спосіб кріплення до основної будови, але його завжди споруджують врівень з основним. Цегляна і кам'яна прибудова важче дерев'яною. Для них важливий міцний і надійний фундамент, щоб при усадки допоміжне приміщення не відірвалося від основної будівлі.

Іноді рекомендується робити опору на палях, особливо в промерзають грунтах. Невеликі розміри і легкість конструкції не виключає усадки, але ступінь залежить від типу грунту. Дерев'яна конструкція всихає приблизно на 10%, тому при монтажі до кам'яного будовою потрібно особливе рухоме з'єднання. На фундамент обов'язково укладається гідроізоляція, і тільки після цього починають зводити каркас прибудови і стіни.

Порада: Швидко і дешево капітальну прибудову можна зробити з блоків пінобетону або готових дерев'яних щитів. А конструкцію даху важливо поєднувати із загальною архітектурою будівлі. Продумайте, як будуть виглядати ступені і вхідні двері нової споруди. Якщо прибудова призначена для сходів, її можна зробити прозорою, як на фото.

Увага: Найпростіше робити прибудову з боку вхідних дверей. Складнощі можуть виникнути, коли отвір для дверного отвору планується зробити в бічній або тильній стіні. Доручіть це фахівцям, щоб не допустити обвалу несучої стіни будинку і утворення тріщин в будівництві!

Інтерактивні дошки. Навіщо вони і для кого.

Критерии выбора поставщиков автозапчастей

В какую недвижимость вкладывать деньги и почему