Інтерактивні дошки. Навіщо вони і для кого.

Інтерактивні дошки. Навіщо вони і для кого?

Це перша частина огляду де ми розберемо основні поняття і принципи роботи інтерактивних дощок.

Що ж таке інтерактивна дошка, як вона працює, які вони бувають і чи потрібні вони в російських школах ось на які питання мені хотілося б відповісти в цьому огляді.

Вы можете выбрать и купить купить школьную доску необходимого размера со всеми необходимыми стандартами и требованиями к безопасности и надежности по самой выгодной и демократичной цене, без переплат.

Нещодавно була опублікована новина про нову розробку LG де компанія представила «шкільну дошку майбутнього», в коментарях з'явилися різні висловлювання, одні говорили що "... все найвідоміші вчені в найбільших університетах на заході створюють блок-схеми і описують рівняння крейдою на звичайній дошці .. . "і поява таких нововведень веде до отупіння дітей, інші ж вважали що ось воно новий поштовх розвитку освіти, тепер можна не на пальцях пояснювати як там електрони рухаються навколо ядра, а наочно показати на відео або 3D моделі що л ішній раз зацікавить дітей і приверне їхню увагу до вченого процесу. Що ж, будемо розбиратися.

І так що ж таке інтерактивна дошка це ні що інше як просто величезна сенсорна панель на яку за допомогою проектора проектується зображення робочого столу з підключеного комп'ютера.

Дошки з таким видом установки називаються "дошки прямій проекції" за рахунок того що проектор встановлюється безпосередньо перед панеллю, або підвішується під стелею. Такий вид дощок найпростіший і дешевий що не менш важливо, однак він має істотний мінус при її використанні доводитися стояти боком до дошки що б не загороджувати проектоване зображення що не завжди зручно

У наш час все більше шкільних класів, інститутських аудиторій, офісів малих і великих компаній оснащуються інтерактивними дошками. Інтерактивною дошкою прийнято називати сенсорний пристрій, призначений для відображення графічної і відеоінформації. На інтерактивній дошці можна працювати з найрізноманітнішими форматами даних, виводити документи, сторінки сайтів, зображення, відео, фото, а також виконувати інтерактивні завдання та уроки. Для комфортної і продуктивної роботи з електронною дошкою необхідно грамотно підійти до вибору моделі пристрою. Нижче - список найтиповіших помилок, яких слід уникати.

Монтаж Металлочерепицы Своими Руками

Материалы для Гидроизоляции Кровли

Фундамент для деревянного дома

Види Покрівлі для Приватного Будинку