Вибір кольору для авто

ПІДБІР КОЛЬОРУ І колеровку БАРВИ ДЛЯ АВТО

Вибір кольору є процесом отримання необхідного колірного відтінку емалі за допомогою змішування основних фарб одного пігменту, що мають певну вагову пропорцію. Колірна палітра емалей, які використовуються для фарбування транспортного засобу іноземного виробництва, а сьогодні і вітчизняних авто, дуже різноманітна і широка.

К Вашему вниманию лучшая автомобильная краска цена Вас приятно порадует и удивит, ведь Вы можете выбрать и купить товар по самой выгодной и доступной стоимости, без переплат и накруток.

Під час локального фарбування машини з'являється необхідність підбирати колір, який буде максимально наближеним за кольоровим тоном, яскравості.

Підбираючи фарбу, слід враховувати наступні фактори

Після сушіння фарба має властивість змінювати відтінок, найчастіше вона темніє.

Лакофарбовим покриттям властива старіння - воно змінюється в результаті зовнішнього атмосферного впливу (промені ультрафіолету, перепади температури, сіль на дорогах, волога, а також викидів діяльності прошмишленних відходів в атмосферу).

Після змішування основних компонентів, суміш повинна бути ґрунтовно перемішана.

Величезне значення при виборі Колер відтінку мають особистісні характеристики співробітника (навички і досвід в цій справі, швидке і безпомилкове визначення, який колір і в якій кількості необхідно додати, щоб отримати необхідний відтінок).

Застосування колористичних карт істотно спрощує процедуру підбору.

Підбираючи фарбу за кодом виробника, слід враховувати, що кожна колеровочная система володіє своїми індивідуальними пігментами, вони нерідко відрізняються від інших міксерів.

Особливості колеровки фарби

Щоб отримати яскраві кольори під час змішування потрібно відсутність відтінків 3-го базового кольору, що спричиняє появу сірого.

Додаючи при змішуванні чорних / білу фарбу, домагаються більш темного / світлого відтінку, відповідно.

Змішуючи кольору, виходить фарба зеленого відтінку, а червоний з жовтим дають помаранчевий. Практично всі автоконцерни мають власні лабораторії по створенню ексклюзивних відтінків кольору

Тому кожна машина має свій код, яким його пофарбували на заводі. Під час вибору кольору колорист використовує цей код, як відправну точку в подальшому підборі. З плином часу фарба вигорає і трохи змінює свій відтінок, тому вибір відтінку тільки за кодом далеко не завжди дає ефективний позитивний результат.

Навіть якщо елемент машини, тільки-но зійшов із заводського конвеєра, буде пофарбований по його коду, існує висока ймовірність того, що різниця буде досить відчутною. Це викликано тим, що кожна з порцій фарби, яка була проведена на заводі, відноситься до певної серії і партії. Фарби, що мають однаковий код, але випущені в різних партіях, іноді можуть значно відрізнятися між собою.

Гідроізоляція для Даху

Пароізоляція для Даху

Покрівля Перм

Види мансардних дахів

Вибір металочерепиці