Шоппинг и его преимущества

Не плутайте багато трафіку для великої кількості клієнтів. Рітейлери хочуть бути розташовані там, де є багато покупців, але тільки якщо ці покупці відповідають визначенню їх цільового ринку. Невеликі роздрібні магазини можуть отримати вигоду з трафіку, що генерується сусідніми більшими магазинами. Є кілька аспектів, які роздрібні продавці повинні розглянути в цьому напрямку. Интересный и выгодный шоппинг с http://glamove.ru/1557-gde-provesti-shoping-v-kieve.html доступен каждому в любое удобное для вас время.

Скільки людей проходить або проїжджає повз місце?

Наскільки добре район обслуговується громадським транспортом?

Чи можуть клієнти і автофургони легко входити і виходити з парковки?

Чи є адекватна парковка?

Залежно від типу бізнесу було б доцільно мати від 5 до 8 паркувальних місць на 1000 кв. Футів торгових площ.

При розгляді видимості, подивіться на місце розташування з точки зору клієнта. У багатьох випадках, чим краще видно ваш роздрібний магазин, тим менше потрібно реклами. Спеціалізований роздрібний магазин, розташований в шести милях від міста в окремій будівлі, потребуватиме більшої маркетингу, ніж торговий магазин, розташований в торговому центрі.

Вивіски, зонування і планування

Перед підписанням договору оренди переконайтеся, що ви розумієте всі правила, політики і процедури, пов'язані з місцем розташування вашого магазину. Зверніться в місцеву мерію і комісію щодо зонування для отримання інформації про правила, що стосуються вивісок. Можуть бути обмеження на розмір і зображення, які використовуються в знаках, які рекламують ваш бізнес. Запитайте про будь-які обмеження, які можуть вплинути на вашу роздрібну діяльність, і про планування на майбутнє, яке може змінити трафік, таких як будівництво шосе.

Конкуренція і сусіди

Інші регіональні підприємства в вашому передбачуваному місцезнаходження можуть реально допомогти або нашкодити вашому роздрібного магазину. Визначте, чи сумісні типи підприємств поблизу с вашим магазином. Наприклад, елітний бутік модного одягу може виявитися невдалим по сусідству з дисконтними магазином. Помістіть його поруч з манікюрним салоном або перукарні, які, як правило, залучають ту ж демографію клієнтів, щоб отримати більш оптимальний результат

Подвесной потолок – преимущества

Шоппинг и его преимущества

Види мансардних дахів

Нова Мода на Дахи Будинків

Робимо Дах Своїми Руками