Придбання квартири

Хмарочоси завжди вважалися екзотикою, слабо представленої на ринку нерухомості. Сьогодні ж кожен п'ятий квадратний метр в новобудовах відноситься до висотній забудові. І якщо плюси і мінуси проживання в звичайних багатоповерхівках розписані давно, то про особливості життя в висотних будинках відомо небагато. На питання про специфіку квартир в нових висотках.

Юрий Мавродиев кратко о квартирах в Броварах, а также другая полезная информация доступна в любое удобное для Вас время бесплатно и без регистрации.

Багато експертів і дизайнери сходяться на думці, що найкомфортнішим для проживання є 8-й поверх - зона, де розташовуються верхівки крон дерев. Однак для кожного покупця поняття комфортного для проживання поверху є індивідуальним. Серед наших покупців є ті, хто хочуть жити не вище 2-3 поверху, і є цінителі панорамних видів, які вважають за краще найвищі поверхи.

Придбання квартири в хмарочосах - це більше питання престижу. Якщо ознайомитися з портретом покупця таких об'єктів, то найчастіше ми побачимо представника ділових кіл з економічно благополучного регіону. Також квартири в хмарочосах не особливо користуються популярністю у молодих сімей з маленькими дітьми. Цей сегмент покупців зупиняє свій вибір на квартирах в більш традиційних будинках.

Вважається, що чим вище поверх, тим менше ймовірність дихати важкими металами, що містяться у вихлопних газах, які, на думку експертів, не піднімаються вище 12 поверху. В якості головних переваг квартир на верхніх поверхах можна назвати красивий вид, чисте повітря і престижність.

Чисте повітря і відсутність шуму на високих поверхах - це міф! Під час ремонту в квартирі, розташованій вище 25-го поверху, в першу чергу вирішується проблема ізоляції від вуличного шуму. Крім цього, велика проблема - шумове забруднення від поривів вітру. Забудовники в гонитві за грошима будують будинки поруч один з одним, зовсім не думаючи про ефект аеротрубе і не звертаючи уваги на «розу вітрів». В результаті мешканцям доводиться цілий слухати шум вітру за вікном, причому зі збільшенням поверховості «ефект» наростає. Виходом з положення можуть стати акустичні склопакети, більш товсті віконні профілі і шумоізоляція стін. Ці додаткові витрати лягають, природно, на плечі власника квартири. Що стосується повітря, то тут більше залежить від того, де розташований сам будинок. Якщо будова знаходиться поруч з дорогою, то незалежно від поверховості дихати буде, грубо кажучи, нічим. Якщо ж будинок розташовується в тихому дворі, то повітря буде комфортним для всіх мешканців.

Краска для Крыши

Арки из гипсокартона

Как купить квартиру

Подбор квартиры

Утеплення Даху