Модифікації гнучкої черепиці

Натуральна черепиця по праву вважається оптимальним матеріалом для створення мансардних дахів, оскільки стійка до впливу сонячних променів, не розжарюється, під дощем не шумить, забезпечені в просторі під дахом затишок і комфорт, незалежно від погоди. Черепиця відрізняється досить широкою сферою застосування - покрівля для цегельних, кам'яних, дерев'яних будівель, для будівництва або проектів реконструкції.

Высококачественная черепица виды ее приятно вас удивят и вы без проблем можете выбрать и купить подходящий Вам кровельный материал по самой выгодной и доступной цене.

За допомогою безлічі малорозмірних осередків черепиці, здатних формувати жорсткий, важкий і досить еластичний килим, покривається несуча конструкція покрівлі. Особливості подібного килима дозволяють пристосовуватися до геометричних погрішностей покрівлі або неминучих деформацій при осіданні будівлі, вітрових навантаженнях, перепадах температур, інших природних факторах. Чи не стає для важкої покрівлі проблемою і ураганний вітер. Для жорсткого високоміцного панцира, укладання якого проводиться по рейкової обрешітці, не буде потрібно суцільне підставу. Вдається легко і оперативно позбутися від випадкових дефектів і пошкоджень, оскільки дрібнорозмірні окремі елементи легко замінюються при необхідності. За допомогою десятків найменувань добірних елементів черепиці вдається сформувати струнку систему покрівлі, з ретельно продуманими і конструктивно вирішеними основними сполученнями і вузлами, характерними для дахів різних архітектурних форм. Черепична покрівля поєднує в собі престижність і дивовижну красу, для цього використовуються передові технології виробництва покрівельних матеріалів, що нагадують гончарну черепицю. Перш за все, відзначити слід цементно-піщані аналоги, для виробництва яких не використовується термічна обробка. Також не сучасному ринку доступні різні модифікації гнучкої черепиці, виготовлення яких заснована на використанні передових технологій. Покрівельна черепиця зараз стала високоякісним матеріалом для покрівлі, для виготовлення якого застосовується глина першого сорту і високотехнологічне, продуктивне обладнання. Проводиться вимочування глини в воді, після чого вона розмішується до однорідної маси, формується, обпалюється при температурі в 1000 градусів. Якісна черепиця відрізняється важливими критеріями вибору - низький ступінь пористості і досить висока щільність. Через велику кількість пір забезпечується висока ступінь вологовбирання, в результаті знижується морозостійкість черепиці - здатність протистояти численним циклам заморожування і відтавання. Необхідні переважно замкнуті пори. При більшій пористості черепиці знижується її міцність. Більша кількість відкритих пір призводить до підвищення поглинання і утримання вологи черепиці, через високий вологопоглинання страждає морозостійкість матеріалу. На сучасному ринку пропонуються різні види черепиці: пазова стрічкова, пазова штампована, плоска стрічкова (з різними модифікаціями), конькова. За допомогою черепиці можливе створення покрівлі скатів різних конфігурацій. Але важливо врахувати, що часто форма використовуваних плиток підбирається в залежності від форми даху. Зокрема, черепиця рекомендована для поверхонь округлої форми.

Розміри Листів металочерепиці

Заводи металочерепиці

Доставка металочерепиці

Відгуки про металочерепицю

Розміри Листів металочерепиці