Історія будівництва будинків з цегли

Спочатку цеглу виготовляли з клейкою глини, яка змішувалася з водою. Для фортеці додавали солому. Потім їх залишали на спекотному сонці, і цегла ставав міцним як справжній камінь.

У Вавилоні майже всі споруди були побудовані з давнього цегли. Це місто вважався одним з найбільш великих в стародавньому світі. На Русі першими спорудами з цегли стали храми. Вважають, що першим зведеним з цегли храмом стала Десятинна церква, яка знаходиться в Києві.

Вы можете осуществить быстрый заказ торта в киеве для любого мероприятия, вкусный и из высококачественных продуктов с индивидуальным подходом к желанию каждого клиента по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

Далі цегла став все більше поширюватися і заповнювати будівельний ринок. Його стали виробляти різні заводи, ставлячи своє клеймо виробника. Із цегли стали споруджуватися замки, урядові будівлі, а потім і звичайні приватні будинки.

У дачному будинку часто встановлюються різного роду топки для додаткового обігріву або виключно з естетичних міркувань. Каміни встановлюються в основному на першому поверсі і оснащуються димоходом. Димарі бувають так само різного виду, що обумовлюється різноманітністю матеріалів і їх вартістю.

Якщо планується встановити димар з нержавіючої сталі, то він обов'язково повинен бути не Вальцьована, а звареним. Не потрібно так само економити на зовнішньому контурі. Базальтова вата, яка знаходиться всередині, повинна відповідати якості і бути датського виробництва.

Більш пожежобезпечними можна вважати керамічні труби австрійського виробництва, які відрізняються високою якістю. Вартість їх, звичайно, вище, але якщо безпека понад усе, то краще встановити керамічний димар.

Для монтажу димаря вам буде необхідна дриль, свердла по металу, пістолет для герметика й сам герметик з термостійкими властивостями, хомути для кріплення димоходу, заклепочник, шайби, болти, гайки і алюмінієвий скотч.

Дуже важливо перед остаточною установкою димоходу змастити герметиком всі шви, які знаходяться всередині. На жаль, навіть найкраща зварювання на 100% не гарантує повну відсутність попадання конденсату і спека всередину димоходу. Після виконання всіх з'єднань чітко по стиках і закріплення їх заклепками потрібно заклеїти всі стики алюмінієвим скотчем.

Історія винаходу суші та ролів

Коллектор в системе финансов

Існуючі типи покрівлі для будинків

Металочерепиця Характеристики

Побудувати Дах Своїми Руками