​Призначення шинних опор

призначення

Шинні опори на номінальну напругу від 35 до 1150 кВ призначені для кріплення проводів (шин), а шинні опори номінальної напруги триста тридцять, п'ятсот кіловат також, з метою встановлення високочатотних загороджувачів і нерухомих контактів підвісних роз'єднувачів і заземлювачів у відкритих розподільних пристроях змінного струму.

Вы можете выбрать и купить по самой лучшей и выгодной цене надежные и высококачественные шо 330 шинные опоры, предназначенные для поддержания проводов, жесткой ошиновки или высоковольтных заградителей, без переплат.

конструкція

Конструктивно шинні опори на напруги від 35 до 750 кВ для кріплення проводів або труб складаються з ізоляторів, з закріпленими на них шінодержателямі. Ізолятори є ізоляційні колони з одного, двох або трьох елементів. Шинні опори для кріплення проводів на напруги 330, 500 і 750 кВ можуть бути додатково забезпечені опорними стійками.

Шинні опори мають напругу 330, а також 500 кВ необхідних для монтажу інертних контактів підвісних роз'єднувачів і заземлювачів і для установки високочастотних загороджувачів складаються з двох паралельно встановлених колонок ізоляторів,

Шинні опори на номінальну напругу 1150 кВ складаються з наступних основних частин: рами, опорної ізоляції, шінодержателя і екранів. Рама є базовою конструкцією опори і призначена для збирання на ній опорної ізоляції. Опорна ізоляція являє собою пірамідальну конструкцію, виконану з трьох похилих колонок ізоляторів, об'єднаних для надійності лініями жорсткості. У верхній частині ізоляційних колонок встановлюється пластина, на яку кріпиться шінодержатель і екрани.

У шинних опорах на напруги 330, 500, 750 і 1150 кВ додатково встановлюються екрани, які призначені для захисту верхніх елементів опор від коронування і для поліпшення розподілу напруги по висоті ізоляційної колонки.

​Вирощування сосни і ялини

​Визначення міцності болта

Придбання квартири

​Переваги купонів на знижку