​Вирощування сосни і ялини

Вирощування сосни і ялини з насіння може бути проблемою, якщо не сказати більше. Однак, маючи трохи (насправді багато) терпіння і рішучості, можна домогтися успіху при вирощуванні сосен і ялин. Давайте подивимося, як виростити сосну з насіння. Вы можете купить Сосну крымскую из питомника на plodkr.com.ua в Украине по самой выгодной и не дорогой цене, без накруток и переплат. Як виростити сосну з насіння Ви можете вирощувати сосни, використовуючи насіння в соснових шишках, які збирають з жіночих шишок. Жіночі соснові шишки значно більші чоловічих. Зрілі соснові шишки деревні і коричневі на вигляд. Один конус виробляє близько двох насіння під кожною лускою. Ці насіння залишатимуться в конусі, поки він не висохне і не відкриється повністю. Насіння в соснових шишках зазвичай можна ідентифікувати по видному крила, яке прикріплено до сімені для допомоги в розсіюванні. Насіння можуть бути зібрані, як тільки вони впадуть з дерева восени, зазвичай між вереснем і листопадом. Пророслі насіння сосни Зберіть насіння з упалих шишок, злегка струшуючи їх з ніг на голову. Це може зайняти багато насіння, перш ніж ви знайдете будь-які придатні для посадки. Щоб домогтися успіху при проростанні насіння сосни, важливо мати хороші, здорові насіння.

Як посадити насіння сосни Як тільки у вас буде достатньо життєздатних насіння, їх слід висушити і зберігати в герметичному контейнері або відразу ж посадити, в залежності від того, коли вони були зібрані, так як насіння сосни зазвичай садять близько першого року.

Почніть насіння в закритому приміщенні, поміщаючи їх в окремі горщики з добре висушеної горшечной грунтом. Протолкніте кожне насіння трохи нижче поверхні грунту, переконавшись, що воно знаходиться у вертикальному положенні з загостреним кінцем вниз. Поставте горщики в сонячне вікно і ретельно полийте їх водою. Тримайте насіння вологими і чекайте, так як проростання може зайняти місяці, але має відбутися до березня або квітня. Як тільки саджанці досягли висоти від 6 дюймів до фута, їх можна пересадити на відкритому повітрі.

​Арка из гипсокартона

​Ремонт пола своими руками

Придбання квартири

Диагностика состояния кровли