Переваги та застосування монолітного полікарбонату

Переваги та застосування монолітного полікарбонатаПолікарбонатние монолітні листи використовується в господарських і в промислових цілях. Особливістю цього матеріалу вважається його схожість з акриловим склом. Але при цьому, монолітний полікарбонат наділений рядом специфічних механічних властивостей. В першу чергу, це твердження стосується удароміцності матеріалу. Він в 200 разів міцніше скла. На сайті компанії можна купити монолітний полікарбонат, який наділений такими властивостями:

легкість;

звукоізоляція;

стійкість до екстремальних перепадів температур;

міцність;

хімічна стійкість.

Монолітний полікарбонат замовити можна на цьому сайті за вигідною та доступною ціною, без накруток і переплат.

переваги

З огляду на властивості даного товару, цей матеріал відноситься до категорії універсальних. При цьому він не втрачає властивостей навіть при температурі -50 ° C. Перевагою цього матеріалу також вважається жорсткість конструкції.

застосування

Цей матеріал використовується в приватному будівництві, в облаштуванні веранд, альтанок і теплиць. Монолітний полікарбонат може використовуватися для скління одноповерхових і багатоповерхових споруд. Також його застосовують в механізмах антивандального захисту. Можна відзначити й інші варіанти застосування монолітного полікарбонату:

вивіски і знаки;

звукоізоляційні бар'єри на автомагістралях;

скління зимових садів;

огороджувальні конструкції на спортивних майданчиках і т.д.

Незаперечні властивості монолітного полікарбонату дають можливість його безпечного використання в якості захисних або декоративних конструкцій. Піддається матеріал різнобічної обробці, починаючи від свердління і закінчуючи фрезеруванням. Збереження всіх фізико-хімічних властивостей полікарбонату гарантує захисне покриття. Листи можна склеювати або пиляти, а саму поверхню легко чистити від забруднень. На матеріалі можна створити пиловідштовхуючими шар, який забезпечить не тільки глянцевость, а й стійкість від статичної електрики.

Проведені випробування показали, що матеріал майже неможливо зруйнувати лабораторним шляхом. Випробування на ударну в'язкість литої полікарбонат пройшов повністю, як і перевірку на екстремальну ударопрочность. Інтервал температур розширює як в сторону мінусових, так і в бік плюсових. Характерна для матеріалу і низька токсичність продуктів розкладання + мале димоутворення. Сталий горіння полікарбонат не підтримуватиме як в повітряної, так і в іншому середовищі.

Експлуатаційна безпека дає можливість використовувати литий полікарбонат в будівництві і в приміщеннях з склінням. Матеріал не піддається впливу деяких кислот і концентратів. Втрати тепла з застосуванням полікарбонату зменшуються за рахунок незмінного коефіцієнта теплопередачі. Природа матеріалу схильна до дії УФ-променів, тому від них полікарбонат захищають спеціальною плівкою.

Переваги та недоліки напівсухий стяжки підлоги

​Переваги і недоліки банківського кредиту

Переваги придбання квартир в новобудовах