​Переваги і недоліки банківського кредиту

Переваги і недоліки банківського кредиту

Переваги позикового фінансування за рахунок банківських кредитів Серед основних з них можна виділити: Широкі можливості вибору схеми кредитування (існує досить багато різних варіантів і програм кредитування фірм і фізичних осіб) 

Вы быстро и без проблем можете получить кредиты на карточку на самых выгодных условиях, без скрытых процентов и переплат.

Гнучкі умови надання позикових кошти (так, в договорі можуть бути прописані специфічні вимоги до позичальника ; постійним клієнтам, можуть надаватися пільгові умови надання позик, а при необхідності, умови надання та погашення кредитів можуть бути переглянуті і т. д.) Відносно невисокі витрати коштів і часу на залучення банківського позики (в країнах пострадянського простору залучення великого банківського кредиту займає приблизно від 2 тижнів до 2 місяців; дана процедура здійснюється набагато швидше ніж, наприклад випуск акцій або облігацій; позикові кошти не оподатковуються і ін.) 

Мгновенные кредиты на карточку позволяют быстро решить финансовые вопросы.

Конфіденційність і відсутність жорстких вимог до розкриття інформації про компанію та її діяльність і т. д. (відповідно до ФЗ «про банки і банківську діяльність», а також з поняттям «банко незаба таємниці »; банківські кредит, на відміну від залучення коштів за допомогою емісії цінних паперів не потребує розкриття інформації про компанії) .Недостаткі банківського кредиту До основних з них можна віднести: Ризик зниження фінансової стійкості і, як наслідок платоспроможності компанії (позикові кошти створюють ризик неможливості обслуговування процентних платежів ( дефолт) і, як результат, ризик банкрутства фірми). Складнощі отримання великих сум на тривалий термін (в сучасних непростих умовах, термін кредиту більшості фірм часто не перевищує і 3 років). Надмірно висока вартість позикових ресурсів (розмір процентної ставки для бізнесу дуже високий; дещо легше отримати банківський кредит великим, фінансово стійким підприємствам, до того ж, чим більше розмір позики, тим нижче може бути процентна ставка; високі значення процентної ставки обумовлені значними систематичними і несистематичними ризиками). Вимоги до застави (кредити для фірм часто видаються під заставу майна і, при цьому, вартість його повинна бути не менше вартості самого кредиту) Імовірність відмови банком (внаслідок економічної кризи у багатьох підприємств значно погіршилися показники, на які звертають увагу фінансово-кредитні установи, коли приймають рішення про видачу кредиту; низька рентабельність, фінансова стійкість і ліквідність служать перешкодою для отримання позикового фінансування).

Переваги придбання квартир в новобудовах

Переваги та недоліки напівсухий стяжки підлоги

Переваги будинків з мансардою